Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Na základe rozhodnutia vyššej moci zamykám tému "Octavia III" v Novinkách.

 

Prosím presťahovať sa do dávno pripravených sekcií v novej časti "Octavia III" a pokračovať v diskusiách tam. V rámci poriadku prosím správne zaradiť príspevky to jednotlivých tém. Zmysluplné príspevky z tejto diskusie budú postupne presunuté na relevantné miesto.

 

:pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o měsíc později...

Zvláště v OIII je kvalita materiálů docela tristní, známý, který ve Škodovce pracuje (vývoj) říká, že když vidí, jak se dnes všechno "ojebává" jen aby se ušetřilo, nikdy by si současnou Škodovku nekoupil. Co se ceny týče, Korejci jsou zase nesmyslně drazí, cena je už srovnatelná - není v tom nic jiného, než vlastní zisk. Bohužel to ale dnes není jen u Škodovky, ale globálně. Vyjma prémiových značek jsou výjimkou možná právě ti korekci, kteří musí přesvědčit a nemohou si dovolit udělat například takový příšerný hnus, jako Škodovka v případě výplní dveří, například...

 

Ale to je jen plkání do větru, je to holt tak a nic se na tom nezmění..

 

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

mne napr príde interiér nového Ceedu lacný aj keď je v plnej výbave...

 

Osobne som v novom Ceede sedel a dovolím si tvrdiť, že interier Ceedu pri OIII vyzerá "luxusne" (od volantu, dverí, stredovej konzoly, až po panel) a vôbec nemusí byť v plnej palbe a o pocite sedenía v interiéri ako takom je škoda aj hovoriť, tam je rozdiel ešte väčší.

Odkaz ke komentáři

ja mam zatim zkusenost je se starsimi, po 4 letech Ceedu, ktery bl pouzivan stejne jako moje Octavie sluzebni, se na Ceed nedalo divat. Octavka je porad stejna, nikde se nic neshrnulo, neprodrelo apod.

 

mozna jinym ridicem, ale porad mam taka nejak pocit, ze ti korejci jsou uvnitr hezky tak 2 roky a pak fuj. ale mozna u novych to bude zase o neco lepsi.

 

kazdopadne pocit v novem Golfu a v nove Octavii nesrovnatelny... Golf je levnejsi a prijde mi ze sedim v aute drazsim o jednu nulu malem :D

Odkaz ke komentáři

Interiér predošlého Ceeda pri dvojkovej Octávke už ako nový, pôsobil veľmi lacno, ako v aute o triedu nižšie, vrátane použitých materialov.

 

Čo sa týka Golfu, odvážnejší exteriér by mu určite neuškodil, ale interiér je myslím si na vrchole triedy.

 

 

Odkaz ke komentáři

U vyšších motorizací a výbav se ceny blíží, ale 50.000,- se mi zdá nějak moc .... jsem to narychlo zkusil,

každopádně když si dáš limit třeba 500.000,- a začneš konfigurovat, tak vždy skončím u Golfa, samozřejmě beru, že pro mě není zásadní rozdíl ve velikosti kufru, má zkušenost je taková, že ať je kufr jak chce velký, tak na dovolenou je stejně plný .... a čím větší kufr, tím víc zbytečných věcí :D

G7.pdf

O3.pdf

Odkaz ke komentáři

anebo já něco nedoklikal, ale myslím, že by to mělo +- být ok ..., navíc tedy jak píše Vitto, interiérově Golf o třídu výše, plus nějaké ty sračičky navíc jako polomasážní sedadla, ambientní osvětlení interiéru a hlavně - zadní náprava, ale zase jen 17´´ kola proti 18´´ na O3, ale to už je na rozhodnutí každého soudruha,

u Golfu si pak můžeš ještě připlatit za adaptivní nastavení podvozku nebo 4motion

Odkaz ke komentáři

 

jj, konečně jsi na to pane prezidente přišel, Golf variant v highline je móóóc pěkný auto a navíc ... o dost levnější jak O3

ja jsem proti golfu nikdy nezbrojil. interier O3 mi vesmes nevadi az na nejake disproporcni chyby a veci, ktere me vylozene stvou, ze nezustaly z dvojky.

 

ale dostavam se do situace, kdy si za 550t musím vybrat auto, ktery ma mit silny diesel, xenony, multifunkci s BT volanim, zadni parkovak a vyhrev sedadel a mela by se tam vejit brankarska hokejova taska :D

 

u O3 Combi at jsou lehce ojety do 50 tkm se proste nejsem pomalu schopen dostat pod limit. o novem ani nemluve, to je predrazeny az hanba.

kouknu na daswelt auto a hle, dokonce se mi podari najit combiky passaty v comforline a golfy v highline, sice obas jeden dva kousky, ale jsou tam.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...