Přejít na obsah

Odhlučnění dveří O I


pym

Doporučené příspěvky

Spooky : No ja sem tam sedel celkem casto Neznalkem a Carlosem :)je pravda ze sme se byli kouknout i po okoli a vecer celkem brzo chodili spat, ale to uz tak hold chodi kdyz clovek nepije :)Auti bylo pripravene na hudebni ukazku, spesl sem ladil hudbu jeste pred odjezdem a vybiral vhodne CD :)ale hold nikdo nehodil a prekrikovat brneskou aparaturu se mi nechtelo .)

Odkaz ke komentáři
Spooky : Auti bylo pripravene na hudebni ukazku, spesl sem ladil hudbu jeste pred odjezdem a vybiral vhodne CD ;)

 

Takl teď mě to mrzí dvojnásob. Vím, že jsem tu s někým hudbu celkem řešil,ale prostě jsem si nemohl vzpomenout s kým. Až když jsme ráno vlezl na forum tak mě bylo jasný který auto to bylo... :-D Tak snad příště...

Odkaz ke komentáři

jj... u Setha jsem seděl a chvilinku jsme to řešily. Práci má na jedničku, zvuk taky guuut. Jen sám malonko říkal, že mu to přijde trochu uřvaný na vejškách tak jsme mu doporučil když bude mít možnost aby ozkoušel místo té alpiny například Clariona a že bude možná dosti překvapen o kolik se ten zvuk změní.

Odkaz ke komentáři

tak koukám kluci že řešíte moji muziku :lol: jsem rád že se vám moje práce líbí, ještě na tom musím udělat pár změn a dodělávek aby to bylo konečně hotový :D .. co se týká těch výšek a tý alpinky, záleží na hudbě kterou poslouchám, něco mi přijde akorát, něco moc, ale většinou mi to tak nějak vyhovuje, uvidím jaká nastane změna až vyměním současný výšky od JBL co tam jsou za nějaký jiný .. tyhle mají už dost odehráno, tak ted vyhlížím nějaký jiný :palec:

Odkaz ke komentáři

Seth: chlape řešíme,ale jenom v dobrém. Práce je to super :lol: a s těmi výškami to bylo jen jako rada... Samozřejmě taky záleží na repro a aj na zesíku... Jsem zvědavej co vybereš...

 

Já mám 3W kompa od MB Quart(základní řada), ale výšky se nějak nepodařilo dohledat (resp. je jen jedna) tak k tomu mám nejvyšší model od sony. Jsem na to hooodně zvědavej... Jinak porad premyslim co za kompa potom,ale nejdřív uvidím jak bude tohle hrát...No jsem více než zvědavej...

 

Můžeme na příštím srazíku dát dyžtak poslechovou akci... ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Ahoj já jsem použil Vibralfex 25 a MDF podložky a jsem velmi spokojený,basuje,nevibruje,nedrnčí.

Jedny z nejlepších cen jsem na netu našel na www.mdfpodlozkypodrepro.sweb.cz

Stačí dva pláty Vibry.

Pokud hledáš návod, chlapík dodává návod na montáž podložek i jak s Vibraflexem.

Jak již bylo zminováno ve foru, známý se pak divi a hledají sub :-)

Tak hodně zdaru.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Pokud ty zvuky vychází z levé strany, tak se podívej pod koberec v kufru jestli tam nemáš něco uvolněnýho (kabely apod.) a pokud bude všechno na pevno, tak ti pravděpodobně rezonuje nárazník (zkusit dotáhnout šrouby nebo ho sundat a pořádně to všechno prohlédnout, kde to může klepat)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Čaues, mám koupený mdf podložky + vibraflex 4 pláty na přední dveře (o kufru taky přemýšlím, ale to časem). Chci to udělat pořádně, takže to půjde jak na plech venovní tak i vnitřní, ale mám pár dotazů:

 

Nespadnou trochu ty dveře v pantech aby mi to neodřelo prahy? Zdá se mi to těžký jak prase...

 

Kam schováváte tu krabišku co rozděluje repro od výšek? (nemůžu si vzpomenout jak se to jmenuje)

 

Dají se repro připojit na kabely od originálů - klidně i ten kabel nastavit, nebo je lepší protahat nový kabely?

 

A poslední? Jak dlouho trvá udělat oboje přední dveře se vším všudy?

 

Předem dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Mě dveře nespadly, nebo jsme si toho alespoňnevšiml...

Ta krabička je výhybka a já je mám prozatím třeba v kufru. Jinak se většinou omotaj molitanem a daji pod tapec.

POkud budeš připojovat na radio tak se dají použít origo kabely,ale bylo by lepší natáhnout něco silnějšího.

A oboje dveře trvá dle toho jak jsi zručnej, jak si s tím hraješ, jaký je počasí... Jak rychle ti půjde nejtovat a vystříhat plechy na vnitřek dveří...

Odkaz ke komentáři
Mě dveře nespadly, nebo jsme si toho alespoňnevšiml...

Ta krabička je výhybka a já je mám prozatím třeba v kufru. Jinak se většinou omotaj molitanem a daji pod tapec.

POkud budeš připojovat na radio tak se dají použít origo kabely,ale bylo by lepší natáhnout něco silnějšího.

A oboje dveře trvá dle toho jak jsi zručnej, jak si s tím hraješ, jaký je počasí... Jak rychle ti půjde nejtovat a vystříhat plechy na vnitřek dveří...

 

Ty plechy jediný dělat asi nebudu, i když ještě si to rozmyslím, vím, že by to bylo lepší. Tak podle mého vlákna myslím, že poleno nejsem, ale asi záleží na tom počásku a kabely asi natáhnu, bude to lepší. Jj výhybka. Ty máš výhybku v kufru na přední repro? Tak je tam někam zakomponuju, náhodou do těch dveří je vložit to někdo nemá zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Ty plechy jediný dělat asi nebudu, i když ještě si to rozmyslím, vím, že by to bylo lepší. Tak podle mého vlákna myslím, že poleno nejsem, ale asi záleží na tom počásku a kabely asi natáhnu, bude to lepší. Jj výhybka. Ty máš výhybku v kufru na přední repro? Tak je tam někam zakomponuju, náhodou do těch dveří je vložit to někdo nemá zkušenost?

No pokud nebudeš ty díry zadělávat tak nemá cenu aby jsi to tlumil. To tlumení musíš mít na něčem nalepený přece. :( Kable natzáhni stojej pár korun a je to lepší. Jinak já mám výhybky v kufru protože jsem tam stejně potřeboval všechyn kabely... Jsem připraven na aktiv. Už čekám jen na relé a pak to celý nadrátovat a hlavně někam poskládat. Dyžtak jukni ke mě do vlákna ;-) POkud ty dveře nebudeš uzavírat tak je samozřejmě můžeš dát klidně dovnitř do dveří. ;-) Jinka budeš muset nesjpíš ustřihnout růžek držáku stahovačky aby ti vlezlo repro. ;-) Jinak na počasí záleží hlavně kvůli tlumení. Když je vedro a svítí tak se ti nahřívá pěkně samo, jinak musíš holt nahřívat a to trochu zdržuje...

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
No pokud nebudeš ty díry zadělávat tak nemá cenu aby jsi to tlumil. To tlumení musíš mít na něčem nalepený přece. :( Kable natzáhni stojej pár korun a je to lepší. Jinak já mám výhybky v kufru protože jsem tam stejně potřeboval všechyn kabely... Jsem připraven na aktiv. Už čekám jen na relé a pak to celý nadrátovat a hlavně někam poskládat. Dyžtak jukni ke mě do vlákna ;-) POkud ty dveře nebudeš uzavírat tak je samozřejmě můžeš dát klidně dovnitř do dveří. ;-) Jinka budeš muset nesjpíš ustřihnout růžek držáku stahovačky aby ti vlezlo repro. ;-) Jinak na počasí záleží hlavně kvůli tlumení. Když je vedro a svítí tak se ti nahřívá pěkně samo, jinak musíš holt nahřívat a to trochu zdržuje...

 

no myslel jsem jen přelepit takovou kovovou páskou, je to tvrdří a lepší než ta obyč lesklá stříbrná, používá to táta na klimatizace a vzduchotechniku. Určitě se kouknu. To budeš mít pak hodně hustý, ja jen zlepšuji pomalu a jistě. Jj to vím, že to budu muset ten růžek odstřihnout. A nebo zatím udělám jen vnitřek a venek dodělám třeba později.Dráty udělám, přesně tak, stojí to pár korun.

Odkaz ke komentáři
no myslel jsem jen přelepit takovou kovovou páskou, je to tvrdří a lepší než ta obyč lesklá stříbrná, používá to táta na klimatizace a vzduchotechniku. Určitě se kouknu. To budeš mít pak hodně hustý, ja jen zlepšuji pomalu a jistě. Jj to vím, že to budu muset ten růžek odstřihnout. A nebo zatím udělám jen vnitřek a venek dodělám třeba později.Dráty udělám, přesně tak, stojí to pár korun.

Páska je dobrá,ale porád nebude tak pevná jak ten plech. A když už to chceš dělat a to tolumení tam dávat tak bych udělal zatím venek a časem až seženeš plech tak vnitřky. Jinak jestli to budu mít hustý opravdu nevím. Zatím se v tom dosti plácám. Nic nevychází jak bych chtěl, chuť do práce moc není... Ale snad to přijde...

 

hele já tu výhybku mám ve dveřích :( a nijak nepocituju ani to vytlumení snad je že ty dveře tolik nebouchnou :)

Tlumení by jsi pocítil až když by jsi to teď vytlumil s tutěma reprama... Ale osobně taky nejsem toho názoru že nevytlumený dveře nehrajou ;-) Je to taky hodně o reprech.

Odkaz ke komentáři
Páska je dobrá,ale porád nebude tak pevná jak ten plech. A když už to chceš dělat a to tolumení tam dávat tak bych udělal zatím venek a časem až seženeš plech tak vnitřky. Jinak jestli to budu mít hustý opravdu nevím. Zatím se v tom dosti plácám. Nic nevychází jak bych chtěl, chuť do práce moc není... Ale snad to přijde...

 

 

Tlumení by jsi pocítil až když by jsi to teď vytlumil s tutěma reprama... Ale osobně taky nejsem toho názoru že nevytlumený dveře nehrajou ;-) Je to taky hodně o reprech.

 

Helix DB 62,1 nebo 65,1 teď přesně nevím. Co na ně říkáš? Tak uvidíme. Taky pomalu začínám ztrácet chuť jak jsem unaveny, protože tento týden je náročný...

 

Tak to zkusím hodit taky do dveří a nějak to tam uvelebit.

Odkaz ke komentáři
Helix DB 62,1 nebo 65,1 teď přesně nevím. Co na ně říkáš? Tak uvidíme. Taky pomalu začínám ztrácet chuť jak jsem unaveny, protože tento týden je náročný...

 

Tak to zkusím hodit taky do dveří a nějak to tam uvelebit.

Helixy jsou dobrý :( Jen nejsou zrovna nejubasovanější. Na jakou muziku to máš? Jinak když dveře nebudeš zavírat tak do dvěří, když budeš uzavírat tak pod tapec. Aby k tomu byl co nejsnažší přístup ;-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...