Přejít na obsah

Turbo na kazdy den


Doporučené příspěvky

Koukni do toho mýho inzerátu dal jsem tam schválně foto zepředu a je to krásně zároveň s blatníkem :angry: taky záleží na šířce pneu! :angry: a pokud to malinko leze dá se nastavit vepředu malinko větší odklon kola a je to ok :smich:

Nehledě na to pokud to potom dáš malinko níž tak ti přední kola půjdou víc do A a zalezou do blatníků :palec:

Odkaz ke komentáři
Koukni do toho mýho inzerátu dal jsem tam schválně foto zepředu a je to krásně zároveň s blatníkem :palec: taky záleží na šířce pneu! :palec: a pokud to malinko leze dá se nastavit vepředu malinko větší odklon kola a je to ok :palec:

Nehledě na to pokud to potom dáš malinko níž tak ti přední kola půjdou víc do A a zalezou do blatníků :palec:

Dobře, ale když přední lezou ven, mají zadní ještě 2 cm rezervu...

Odkaz ke komentáři

ja sice nemel na liftu Milotec, ale principielne na 95% stejna zaleziotost.. takovy maly plisky se zahaknou za gumu a cela ta sitka se za to diky pruznymu ramku zahakne a drzi.. a okynko jde stanout.. da se vetrat.. na dite nejde hmyz.. a za jizdy to nedela turbulence.. kdyz jsem prodal Lifta, tak to vzal P2P a co vim, tak je spokojenej... takze pokud vahas, tak muzu jen vrele doporucit.. TAK TO JE VE STRUCNOSTI MOJE ZKUSENOST :angry:

Odkaz ke komentáři

Mischicka: Kalic to vsetko zodpovedal :angry:

Ja este doplnim, ze vidim ako velku vyhodu to, ze na zimu, ked su kratke dni, to moze ist velmi lahko von. A potom som videl nejaky nemecky test, kde to porovnavali s foliami - a toto dokazalo znizit teplotu interieru asi o 2 stupne lepsie ako tmave folie (48 vs. 50 pri vonkajsej teplote 30o).

Ako nevyhodu vidim cenu 91€ + 8€ kurier...

Odkaz ke komentáři
ja sice nemel na liftu Milotec, ale principielne na 95% stejna zaleziotost.. takovy maly plisky se zahaknou za gumu a cela ta sitka se za to diky pruznymu ramku zahakne a drzi.. a okynko jde stanout.. da se vetrat.. na dite nejde hmyz.. a za jizdy to nedela turbulence.. kdyz jsem prodal Lifta, tak to vzal P2P a co vim, tak je spokojenej... takze pokud vahas, tak muzu jen vrele doporucit.. TAK TO JE VE STRUCNOSTI MOJE ZKUSENOST :)
Mischicka: Kalic to vsetko zodpovedal :angry:

Ja este doplnim, ze vidim ako velku vyhodu to, ze na zimu, ked su kratke dni, to moze ist velmi lahko von. A potom som videl nejaky nemecky test, kde to porovnavali s foliami - a toto dokazalo znizit teplotu interieru asi o 2 stupne lepsie ako tmave folie (48 vs. 50 pri vonkajsej teplote 30o).

Ako nevyhodu vidim cenu 91€ + 8€ kurier...

JJ, váhám. Sám pro sebe bych to nepotřeboval, sedím tak vysoko, že i kdybych seděl vzadu, slunce mi do obličeje nesvítí, ale jak jezdíme s malou, musel jsem si provizorně vzít univerzální clony s přísavkou a samozřejmě jednu hned zničil, prt. když přicházím k vyhřátému auto, stahuju dálkáčem okna a clona, na kterou jsme zapomněl, to nedala, takže chci právě něco takovéhle a nejspíš i na zadní okno, ať je to komplet. Díky za tipy kluci.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...