Přejít na obsah

Turbo na kazdy den


Doporučené příspěvky

Keby boli tie ledky drobne ako na audine a pekne dokola tak to ano,ale tieto mi pridu velmi velke a tym padom su tam z blizka tri obrazce t.j hore trojuholnik dole obdlznik a spojene ciarkou,moc mi doseba nezapadaju a hrany nejak posobia moc ostro a nekopiruju obvod karoserie.Ak by boli ledky mensie aj ta prepojka by bola pekne v dvoch radoch a dokonca aj s medzierkou.Mne tie cinske doplnky pridu prilis extravagantne,tak ako aj chromovane listy co davali.

Kazdopadne hlavne je ze sa to tebe paci

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

u Golfa je to tak, že 1,2 tsi 63 kW logo nemá, 1,2 tsi 77kW je celé stříbrné, 1,4 tsi 90kW má červené I, a silnější 1,4 tsi pak červené SI,

takže u Octy to bude podobně, jen tedy kde v tý řadě začít :)

p.s. ta první 1,2 tsi na fóru žádné označení nemá, takže to vychází, že 1,4 bude stříbrná a 1,8 s červeným I, ale pokud to ta 1,2 tsi nemá sundané už z výroby za příplatek 0,- Kč

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Parada :) Dal som ho do svojho 3 roky stareho NB: predtym sa mi Vista Basic startovala 85 sekund, teraz sa mi Windows 7 Ultimate 64-bit startuje 52 sekund ;) Co je este extremnejsie - predtym sa AutoCAD 2010 aj s vykresom otvaral 48 sekund, teraz ten isty vykres otvori AutoCAD 2012 za 13 sekund...

O uspechu upgradu hovoria tieto tabulky..;)

 

2 Ol@f: ake mas SSD? Ja som chcel najprv Kingston, ale tam ma odradila vysoka spotreba, OCZ som nechcel, lebo vraj nie vzdy spolupracuje s NB znacky Dell...

post-459-1313048324_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
SSD je super volba, muzu potvrdit Michale mam ho jak v domacim PC tak v firemnim notasu

ja mam ten hybrid - standartni HDD ale je tam maly SSD na nejpouzivanejsi soubory a teda taky se to dost urychlilo!

 

Takze SSD uz jedine jo? :)

 

Parada ;) Dal som ho do svojho 3 roky stareho NB: predtym sa mi Vista Basic startovala 85 sekund, teraz sa mi Windows 7 Ultimate 64-bit startuje 52 sekund :D Co je este extremnejsie - predtym sa AutoCAD 2010 aj s vykresom otvaral 48 sekund, teraz ten isty vykres otvori AutoCAD 2012 za 13 sekund...

O uspechu upgradu hovoria tieto tabulky..:P

 

2 Ol@f: ake mas SSD? Ja som chcel najprv Kingston, ale tam ma odradila vysoka spotreba, OCZ som nechcel, lebo vraj nie vzdy spolupracuje s NB znacky Dell...

Prave mam takovej notas, kterej si upgraduju...

 

akorat bych potreboval nejaky test tech SSD - velikost/rychlost/cena...

Odkaz ke komentáři
i na sata 300 to poznas dost, hele sice porad zrychluji sbernice ale proste starej system plotna s hlavou tech 600 proste nezamestna

presne tak!

 

ja som sa orientoval prevazne podla testov na: http://pctuning.tyden.cz/

 

Ked to tak zhrniem, tak najkvalitnejsie su Intel, najrychlejsie OCZ, najlacnejsie Kingston a jeho rebrandy...

takze co jsem si myslel potvrzeno... jedine OCZ

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...