Přejít na obsah

Môj taxík...


Doporučené příspěvky

combi jeste ne,ty ceny to je masakr.

 

Bavili jsme se o tom na besidce jak bude to 2.0TFSI tak bude mit taky duplexa, skoda jen ze tam bude stejne TFSI jako v RS meli tam dat to audinacke co ma 350Nm.

 

Taky jsem se dozvedel ze 3.6 z SII se lisi jen v drobnostech od R36 a ze pro nejakou kvalitnejsi chipfirnu (ABT treba) by nemel byt zadnej problem dat do SII mapy z R36 a tomu motoru to nakonec jeste prospeje

Odkaz ke komentáři
doufam ze mas pravdu dneska ke me dorazila nabidka na SII 3.6 puvodni cena 1.194M ted ojety po 18000km 694T (1.194M je pokud se neletu plna naloz i s DVBT)

No nevím olafe, 3,6 v benzínu pro Tebe asi nebude, když teď jezdíš s dieslem, tě to "sežere" :-)

combi jeste ne,ty ceny to je masakr.

 

Bavili jsme se o tom na besidce jak bude to 2.0TFSI tak bude mit taky duplexa, skoda jen ze tam bude stejne TFSI jako v RS meli tam dat to audinacke co ma 350Nm.

 

Taky jsem se dozvedel ze 3.6 z SII se lisi jen v drobnostech od R36 a ze pro nejakou kvalitnejsi chipfirnu (ABT treba) by nemel byt zadnej problem dat do SII mapy z R36 a tomu motoru to nakonec jeste prospeje

A není v R36 turbo?

 

A co to 2.0 TFSI, to jako do SUPa? Nebo klasicky do Okty?

Odkaz ke komentáři

R36 ma jine ventily ale v pohode to ty co ma SUP II prezijou, jednoduse receno R36 tam po 4500 rpm jeste porad strika palivo a skoda uz ne takze tam ten vykon dostanou.

 

Co se tyka TFSI tak pry jsou dve varianty jedna 280Nm (ta je v OII RS) a pak 350Nm (ta patri do Audi) a za tu skodovka nechtela audi zaplatit a proto v Superbu bude ta 280Nm

Odkaz ke komentáři

Těch variant TFSI je víc, nejen tyhle 2:

 

2.0 Turbo FSI 125 kW nová A6

2.0 Turbo FSI 136 kW Seat Leon

2.0 Turbo FSI 147 kW Octavia II RS

2.0 Turbo FSI 169 kW GolfV "Edition 30"

2.0 Turbo FSI 177 kW Seat Leon Cupra R

2.0 Turbo FSI 195 kW Audi S3

 

A co se týká výkonu v SUPu, je to zas beztak o politice automobilky, přece jen je doposud jen v RS. Ale kvituju, že ho dají do SUPa, pokud je to pravda, byla tam mezi motory nezaplněná díra.

 

Ale nic to nemění na tom, že bys ze spotřeby 3.6 happy rozhodně nebyl :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Nikito tak nejako som to mal zvečera po chvíľke, vtedy som ešte senzory očistil ale po polnoci som nemal čas na žiadne čistenie... :D

Asi najviac tomu pomohol jeden vôbec neupravený úsek kde som išiel asi 110 a za mnou bola skoro hmla... :smich: ale až taký výsledok som nečakal... :palec:

no tak to si si dával dobrú erzetu :D :palec: ešte že si pod tým nemal ľad ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...