Přejít na obsah

Sportovní rybolov


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak na Dalasu totální hovno. Za celej tejden se nevytáhnul jediný dravec a rybářů tam bylo v okolí jak psů. Jednou jsem si sednul na bobek na večer a chytil jsem na rousnici 2 okouny a jednoho kapra, toť vsjo. Na vláčku ani prd. A to jsem chytal i dost z pramice, objížděl jsm slibná místa...

Odkaz ke komentáři

Tak dneska poslední vláčka na pstruhy. Martin, Láďa a já. Já chytil asi 14ks, z toho 2 jsem bral(jeden mírovej a jeden podměrečný 27cm, ale při chycení přišel komplet o oko, tak mi přišlo škoda ho pustit, těžko by to přežil). Celkově pro mně nic moc. Láďa sklepal 2ks přes 40cm a skoro ve finále mu to upálil i s nástrahou kousek přes 50cm. S Láďou jsme vyrazili domů a Martin ještě chvíli zůstal po 19 hodině. Odpoledne chytil jednoho 39cm, když jsme odjížděli, tak za náma hulákal, že má 36cm. No a jak jsem dojížděl domů, tak mi Marťas volá, že má pstruha 52cm a že pro něj musel do řeky :D , jinak by ho nevytáhnul. Takže nedobrvolná koupel, ale rybu dostal, viz. foto. Přijel mi ho ještě ukázat domů a udělat nějaké foto, protože neměl foťák.

Od 1.9. jsou už hájení, takže zase až v příští sezóně jim dáme do šupin. Letos jsem jich zmasil asi 30ks. Jeden hodně přes 50cm mi to letos upálil, ale to už jsem to tady psal.

post-226-1314565122_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

kde jsi sebral papíry? :smich: Já myslel, že je nemáš a že až příští rok je budeš dělat?

Já v srpnu moc nechodil, měl jsem nějaký dost nepříjemný zánět průdušek a dutin a nebylo mi zrovna nejlíp. Naposled jsem byl někdy minulou neděli na večer na hodinku a to bylo čisté zero. Dneska jsem se na to vyprdnul a jel jsem už dopoledne s malou na výlet, možná zejtra zkusím vyrazit.

Odkaz ke komentáři

Tento víkend jsem jel s klukama na jeden písák v Čechách. Jelikož mi tam neplatí papíry, tak jsem jel jen grilovat, popít, pobavit se. Kluci chytali. Od pátku dledne do neděle poledne byly 4 záběry a z toh jedna ryba to urvala pod nohama. Chytil se 11kg amur, 20kg sumec a jeden cejn. Všechno chytil Martin. Jeden amur přes metr Lájšovi urval háček pod nohama, byl to pěknej macek. Hanz s Pavlem neměli ani potah. Přidávám videa z ukončení akce.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

taky tiše závidím ale přidám se asi zatím s nejlepším dnem co jsem zažil v pondělí jsem byl s kamarádem chytali jsme jen na dva pruty na jeho papiry ale i tak od rana od sedmi do večera do desiti si 30 kapříku sice žádní obři +-50 ale takovej den jsem fakt ještě nezažil...k tomu jsme daly skoro dvě basy prostě super...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...