Přejít na obsah

SPIRUS .. Okta 1,9TDi RS white line..ENDing story.. nový nástupce :)


Doporučené příspěvky

Konny, Kolage, Hynek dííííííky jsem rad ze se Vam to libi :) :)

 

Deko snad by nemelo uvidime :) je to docela dost pevny :) jinak diky dilko se povedlo :)

 

Dodo36 dekuji napad to byl dobry ale inspiroval me Deko ja jsme se pokusil o zdarnou kopii a dilko se povedlo :) takze jsem rad a vypada to moc pekne jeste tam koupit nejaky pekny denni sviceni a bude to spice :)

 

Jajin diky..jojo na xenech zacnu delat tenhle tyden pomalu postupne :) elektriku uz mam roztahanou ted jeste zbyva rozloupnout svetla a vystrikat je a vse pospojovat a zapojit :) do konce tydne by mohlo byt hotovo a vse zprovozneno kdyz se bude darit :)

Odkaz ke komentáři

tak umyto a vsechny listy na svem miste :)

 

23012012911.jpg

 

23012012910.jpg

 

 

a dneska vecer jsem stravil cca 2 hodiny prepojovanim halogenu na xenon ..jelikoz jsem chtel zachovat oboje tak jsem to udelal zatim na cokoladu ale tech kabelu je tam mraky tak to prijde jeste predelat a udelam to na rychlospojky /samec samicka/ aby se to dalo rozpojit a zapojit jak na halogen tak na xenon a bylo to vse plne funkcni :)

 

23012012912.jpg

 

23012012913.jpg

 

zacernovat se bude taky v prubehu tydne :) a do konce tydne bych to chtel mit hotove a jeste lip na aute :)

Odkaz ke komentáři

Tak denní svícení tam asi padne z Fabie II RS, co?

 

pravdepodobne ale jeste musim zjistit jestli ma fabka relatko na prepinani svetel zabudovany v aute a nebo je nekde na kabelazi ale to bude asi kravina ...takze si myslim ze budu muset sehnat jeste to prepinaci relatko kdyz to bude takovy bastl ..a pokud to pujde moc do penez tak tam koupim nejaky klasicky kulaty denni sviceni ale to z fabie RS by se mi libilo prootze tam dobre padne :)

Odkaz ke komentáři

Tak koukám , že už svítíš :palec:

Co to naklápění - vyřešil jsi to ? :-)

 

nakonec jsem to vyresil tak ze jsem napsal Vasovi a poslal mi kabelaz jeste nesvitim mam hotovy jedno svetlo zatim dneska budu delat druhy a komplet to chci zapojit a nechat je zatim bily na aute protoze zitra auto potrebuju a zacernit bych to nestihl a predelat tak to zatim udelam na klasiku a pak az nekdy tak to dam do cerny :) takze naklapeni je na kolecko :)

Odkaz ke komentáři

Kamo musim uznat ze je to nadherne :) Hlavne ta bila, pripomina mi moji byvalou. Jen jedina nevyhoda tady te bile je to, ze neni zase az tak vyrazna. Samo, ze kdyz to nalestis atd tak to razi pekne. Ale takove frozen/alpine white :rolleyes: :D Kazdopadne klobou dolu za tu praci co jsi na ni udelal. Uz se tesim na foto s xenama :)

 

Jinak hlavne zavidim, ze jsi koupil auto od Rehyho a tudiz na nem nebyly (skoro) zadne chyby, tak se muzes venovat upravam :palec: To my nekteri jsme takove stesti nemeli :lool: :lool:

Tak s chuti do toho a pokracuj stejnym smerem :pivo:

Odkaz ke komentáři

Kamo musim uznat ze je to nadherne :) Hlavne ta bila, pripomina mi moji byvalou. Jen jedina nevyhoda tady te bile je to, ze neni zase az tak vyrazna. Samo, ze kdyz to nalestis atd tak to razi pekne. Ale takove frozen/alpine white :rolleyes: :D Kazdopadne klobou dolu za tu praci co jsi na ni udelal. Uz se tesim na foto s xenama :)

 

Jinak hlavne zavidim, ze jsi koupil auto od Rehyho a tudiz na nem nebyly (skoro) zadne chyby, tak se muzes venovat upravam :palec: To my nekteri jsme takove stesti nemeli :lool: :lool:

Tak s chuti do toho a pokracuj stejnym smerem :pivo:

 

 

dekuji .. ono zdani klame ... zas tak v poradku nebyla spousta veci se menilo a jeste se musi menit :) mela spostu skrytych vad ale ty postupne opravuji.. jinak mas pravdu kdyz se to nalesti a neprsi a je pekne tak je krasna ale jak rikas ta alpine white to je proste nadherna barva :) foto s xenonama za okamzik ...ale mam problem :( :( :(

 

celá oblečená v bílé, sluší jí to, jenom ty světla v černé se mi nelíbí, ale je to Tvoje auto a všichni podléhámé módním vlnám :lool:

A dal bych nějaké lepší zimáky, aspoň "16", aby to k tomu nárazníku lépe šlo :palec:

 

diky diky .. xeny jsou zatim nenastrikane dneska namontovane :) jj 16" by ji slusely ale za chvili uz bude pekne a budou tam zase 17" :)

Odkaz ke komentáři

taakze dneska konecne vse namontovano na aute a jelikoz jsem to nestihl zacernit tak jsou jeste v originale s origo stribrnejma blinkrama co jsem ji tak koupil.. zapojeno je vse jak ma byt, naklapeni reaguje krasne na kolecko (timto dekuji VASOVI za vyrobu kabelu).. zarovky jsem prehazel ze starych do novych.. tak mam radost je od toho kraaasne videt :) jen je jeste nechat seridit a bude to pecka :) zatim svitim spis do skarpy :D :D :D ale jelikoz kazda mince ma dve strany tak sem se setkal i s problemem :( :( viz foto..

 

jedna vecerni .. :)

24012012915.jpg

 

jedna umelecka .. :)

24012012917.jpg

 

jedna znepokojujici .. :(

24012012916.jpg

 

cim by to mohlo byt??? odchazi vybojka ?? :( nebo snad starter xenonu ?? kdyz jsem to zapl poprve tak xenon zablikal a zacal se zhavit ale nerozsvitil se uplne jako ten druhy..a nebo se stane ze na poprve nenaskoci ..az pak treba napodruhe ale to udelalo zatim jednou ..nevite kde by mohl byt problem ?? diky moc :) budu rad za kazdou radu co stim dal :(

Odkaz ke komentáři

nooo tak problem zda se vyresen ... schvalne jsem zamenil vybojky a ejhle na miste ridice kde se nezazhavila poradne jsem dal spolujezdcovu a krasne se rozzarila ..takze problem bude nakonec ve vybojce :) alespon doufam kdyz jsem to videl tak jsem tak usoudil ani jsem to nezkousel obracene tak doufam ze me tvrzeni neklame ..takze zitra koupim novou vybojku nebo nebo nove vybojky a uvidime :)

Odkaz ke komentáři

To , že je prasklá izolace na tom drátku si myslím , že není problém ;)

Já kupoval nové výbojky (6000K) myslím za 220,- a svítilo to líp (nemyslím tím , že to bylo víc namodralé ,ale byla větší viditelnost) než kámošovi osramky za 1000 jedna

 

to by problem snad byt nemel ale byla praskla i v tele ..a navic ta bambulka s plynem byla takova sediva mistama az do cerna jako vypalena .. to druha vybojka byla cira .. a hlavne kdyz jsem prohodil vybojky a svetlo nabehlo krasne normalne tak mi spadl kamen ze srdce ze mechanizmy jsou v poho a je to "jen" vybojka

 

No ja mel 5000 a 6000 no name. Ted mam origo skoda Philips a lehce nad ryskou pri stelovani. Vubec nemusim zapinat dalkove a sviti o 100% lepe nez ty levne mrdky :palec:

 

covece ani nevim jaky budou tyhle .. ptal jsem se ve skodovce tam za to chteli raketu coz jsem cekal .. pak autosluzba zilka tam za ne chtel 1300 +- ale nemel je skladem a nakonec jeste jsem skocil do autocora a tam je meli za 450kc ale nevim jmeno svitivost nic to mi nerekl a ze prijdou zitra tak jsem zvedavy jen kouknul ze to jsou D2S a vic ho nezajimalo tak nevim .. necham se prekvapit kdyztak to vyreklamuju :D :) a svetla pak budu muset srovnat taky protoze mi spolujezdec sviti moc do skarpy a na veverky :D

Odkaz ke komentáři

to by problem snad byt nemel ale byla praskla i v tele ..a navic ta bambulka s plynem byla takova sediva mistama az do cerna jako vypalena .. to druha vybojka byla cira .. a hlavne kdyz jsem prohodil vybojky a svetlo nabehlo krasne normalne tak mi spadl kamen ze srdce ze mechanizmy jsou v poho a je to "jen" vybojka

 

 

 

covece ani nevim jaky budou tyhle .. ptal jsem se ve skodovce tam za to chteli raketu coz jsem cekal .. pak autosluzba zilka tam za ne chtel 1300 +- ale nemel je skladem a nakonec jeste jsem skocil do autocora a tam je meli za 450kc ale nevim jmeno svitivost nic to mi nerekl a ze prijdou zitra tak jsem zvedavy jen kouknul ze to jsou D2S a vic ho nezajimalo tak nevim .. necham se prekvapit kdyztak to vyreklamuju :D :) a svetla pak budu muset srovnat taky protoze mi spolujezdec sviti moc do skarpy a na veverky :D

 

Myslíš auto-žilka Havlíčkuv Brod i Autocora HB :D :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...