Přejít na obsah

Navigace


zabiak

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Pokud by jsi chtěl něco lepšího než starý typ, pak tady http://www.audiocom.cz/tovarni-navigace/skoda/navigace-audiosources-as-8601-3g-edition-dvb-t-1180cz

 

Záleží jakou anténu tam chceš dávat. Žraloka dozadu, skrytou pod palubku?

Standardně se elektrika vede nad řidičovou stranou, ale pokud to dáš samostatně nad spolujezdcovu (já to tak dal - je lepší přístup od sloupku k navi) nic se nestane.

Odkaz ke komentáři

Zdarec. Máte někdo fotky, jak jste vyřešili umístění navigace a telefonu v autě. Hlavně mi jde o kabely k navigaci. Chtěl bych si ji dát do levého spodního rohu čelního skla, ale nevim, jak s kabelem. A Tip na kvalitní držák na telefon by se mi taky hodil...

 

 

 

 

Zdarec. Máte někdo fotky, jak jste vyřešili umístění navigace a telefonu v autě. Hlavně mi jde o kabely k navigaci. Chtěl bych si ji dát do levého spodního rohu čelního skla, ale nevim, jak s kabelem. A Tip na kvalitní držák na telefon by se mi taky hodil...

 

 

taky mam drzak v levym dolnim rohu...kabel mam vedenej za kaplickou pristrojovky, pricvaknutej v kasliku a kolem radicky do zasuvky...nic neprekazi :-)

 

mam problem s Tomtom One..po aktualizaci softwaru se mi na hlavni obrazovce neukazuje pocet km do cile...cas dojezdu ano..nevite nekdo co s tim? v menu nic nastavit nejde

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Já přispěju do diskuze .. já používám na Androidím telefonu navigaci jménem "Navigator" Taková modrá kosočtvercová ikonka s bílou klikatou šipkou. Jsem s ní fakt spokojenej a nejvíc protože je zadarmo a i mapy skoro celého světa jsou zadarmo (Open maps). :)

 

K.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

chcel by som kvalitnu navigaciu, viete mi poradit nejaku?

 

Nazdarek.

Já používám v telefonu NAVIGON verze 5.4.1 a úplná spokojenost.

Naviguje hezky dle ulic, čísel, obsahuje asistent jízdních pruhů, radary a nebezpečné místa,

značí hezky MAX rychlost, dopravní značky... Je toho hodně co umí a NIKDY mě nezklamal.

Tohle mi sedlo nejlíp - jezdím po Evropě docela často :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...
Guest odpisany2

pred rokmi som pouzival klasicku navigaciu ale postupom csu som presiel na mobil drziak mam upevneny v stredovom fukare takze mi na nu nesvieti nikde nezavadzia a a ni s napajanim nie je problem nemam kabel roztahany po celom aute a hlavne nemusim mysliet na to ci som si ju v aute nezabudol

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...