Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Nedavno se mi stalo, ze mi pri jizde z niceho nic prasklo ve vsech repracich a radio dal svitilo, jen nesel zvuk. Vypinal, zapinal jsem radio a nic. Zastavil jsem a po vypnuti motoru, zamceni auta a znovu odemceni a nastartovani bylo vse v poradku. Radio ted bez problemu hraje, ale zda se mi, ze ho musim mit na vetsi hlasitost nez drive. Bezny poslech byl na 6tku a ted je treba na 9tku.

Setkal se s tim nekdo?

Měl jsem to samé, stalo se mi to přesně ten den co jsem O2 koupil a byl jsem z toho celej spocenej. Každopádně jsem šel systematicky 1/ Vyp/zap rádio - bez efektu 2/ Zamknout auto, nechat cca 5 minut a potom zase odemknout - bez efektu 3/ zoufale jsem už vlezl do pojistek (u motoru) a vyndal zandal pojistky (zkontroloval zda doléhají) poté zkusil a světe div se... Rádio běželo a už nepraskalo.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, potřebuji vyměnit staré (poškozené) STREAM za novější STREAM MP3 a mám dotazy:

1) jak se rádio demontuje ? Nechci nic poškodit, nevidím nikde žádné šroubky nebo něco podobného. (návod, postup ?)

2) u toho novějšího typu s MP3 lze nějak připojit AUX nebo USB ? (mám Octu 2005 a v loketní opěrce nic nemám...) Prostě bych rád hrál písničky z flashky nebo z mobilu. Jestli to jde, co přesně k tomu potřebuji ?

 

Díky moc

Radek

 

 

něco jsem už našel tady :

 

http://www.octaviaclub.cz/clanky/navod-dodelani-aux-pro-stream-mp3-v-octavii-2-345.html

 

Dá se někde ten kablík koupit ? Když jej nechci vyrábět ?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrý den pánové ,

Potřebují radu mám octavku II r.v 06 radio stream první generace bez Mp3. Koupil jsem si k tomu USB /aux adaptér od výrobce stualarm.cz Všude na internetu i prodávající me upozorňoval ze to na 100 % pojede ze se nemám čeho bát. Je tady návod jak pro de....la vše jednoduše popsáno ale prostě mi to nejede. Vše zapojim jak mám i kostru pripojim i skladby přejmenují na CD01 aby se to chovalo jako CD měnič ale prostě nic. Předtím ani ta dioda nesvitila ale jak jsem zapojil kostru tak svítí. Jediné co je tak někdy mi to přehraje písničku z mobilu ale pak se to stejně sekne. Nemáte s tím nějakou zkušenost ? Ani servisak co mi to prodával si nevěděl rady a po telefonu mi neuměl poradit. Jsem kousek od Opavy a jestli to bude někde v okolí třeba i Ostrava tak dojedu dík.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Mám v octavii radio stream mp3, ale poslední dobou mi začaly špatně hrát stanice, hrozně to šumí. Když jsem na silném signálu tak některé stanice hrají chvíli čistě (občas je stejně v pozadí slyšet jakoby šum), ale jinak je to příšerné. Když hraji z cd nebo aux, tak je přehrávání čisté. Nevíte čím by to bylo. Děkuji

 

Editace: Problém vyřešen. Vyndal jsem pojistku od tažného, které mi nedávno v servise montovali. Asi špatně namontováno.

Upraveno uživatelem mysak44
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den škodováci, mám takový problém. Než Vám ho řeknu poprosil bych o trošku soudnosti, protože za 1. jsem tu nový na tomto fóru a nevím zdali píšu do správného oddělení. za 2. je mi 19 a koupil jsem si OII a chtěl bych si ji trošku poupravit. No a nyní k problému. Chci si koupit 2DIN radio, je to z asie, má ho kamarád a hraje dobře. odkza zde: http://www.autodily-kaan.cz/autoprislusenstvi/product.php?id_product=13236

Problém je, že když jsem psal zdali pasuje do OII napsali mi, že ano, ale musím si koupit rámeček s čímž jsem počítal, ale s čím jsem nepočítal a ani nevím o co pořádně jde tak mi napsal že budu potřebovat CAN-BUS adaptér (převodník) ovšem nevím, který. Poslal mi odkaz na jejich převodníky a nevím, který koupit nebo jestli ho musím vůbec kupovat. Nabídka přes jeho stránky zde: http://www.autodily-kaan.cz/autoprislusenstvi/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=CAN-Bus&submit_search=Hledat

 

Mám v autě radio STREAM. potřebuju vůbec ten převodník a pokud ano, prosím který. Děkuji za rady a kdyby to šlo prosím bez urážek. Spěchám na to protože když něco chci musím to mít hned! :D Však asi to znáte. Předem děkuji za odpověď a za ty nejrychlejší děkuji trojnásob!

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Čaute mám radio stream only cd. A chtěl bych si koupit stream na mp3. Jak zjistim kod k mojemu radiu? Koupil jsem oktu a radio už v ní bylo. Když odpojím bateii nikdy to žádný kod nechtělo. Znamená to že tam není žádný kod? Můžu radio tedy normálně prodat tady na foru?

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...