Přejít na obsah

Přestavba zadních brzd na kotoučové


Doporučené příspěvky

Ahoj, chystám se na přestavbu stávajících bubnových zadních brzd za kotoučové. Obě jsou zralé na kompletní repasi... Borec celkem blízko odemně prodává kotoučovou nápravu (20 tisic najeto) se zánovními kotouči a destičkami za 3000. Včetně lanovodů ručky.

 

Chtěl bych se zeptat, jestli potřebuju i regulátor brzdnýho účinku, nebo se to týká jen aut které nemají ABS? Díky

 

Mám Octavii rv.99 s ABS.

Odkaz ke komentáři

Za 3tis pekna cena povolis jen pár šroubů a vyměnis jde to pěkně pak jen pořádné odvzdušnit a je to

 

Jo, působí to věrohodnějc než kompletní náprava včetně tlumičů a pružin za 1680... Tomuhle inzerátu se dá i věřit, mám to blízko, tak proč ne :-)

 

Jinak díly všem za rady, v úterý pro ní jedu, tak snad se povede.

 

Ještě něco, v současným stavu ručka zabírá až úúúplně nahoře. Přitáhne se to s těma novejma brzdama, případně, jde to nějak zkrátit/doladit ten chod tý ručky? :-)

Odkaz ke komentáři

No nebude to Tim ze mas proste ty pakny sjety ? Já si myslím že ano jinak se dá krok ručky normálne nastavit přes bovdeny

 

Pakny jsou sjetý na obou stranách, jedna brzda se zadrhává, jsme z ní obrousili rez a měsíc to bylo ok, ted zase - chce to námahu auto roztlačit. Z druhý pro změnu chčije brzdovka...takže než dávat 2000 za opravu to si tam radši dám kotouče :-) Uvidím až to bude namontovaný...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Čau, taky chci měnit bubny za kotouče, všechno mám připravené, jen se do toho pustit. Ale jedna věc mi vrtá hlavou, co všechno musím udělat, aby mi to prošlo technickou? Aby mi to chválili. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

konny ma pravdu :palec: :palec: tiez som menil za kotucove, vo velkom TP nic nemas a na STK mi len povedal,ako velmi dobre mi brzdi auto a velmi vyvazena brzdna sila. :palec: ...aj ked samozrejme nie je to povolena prestavba a ani skoda auto ti na to papier neda. cize je to nelegalne musim upozornit. Je na tebe,ci sa das do toho,alebo nie.upozornujem,ze ak ides prehodit za kotucove, musis mat ABS. Ak nemas ABS, nerob to.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 3 týdny později...

konny ma pravdu :palec: :palec: tiez som menil za kotucove, vo velkom TP nic nemas a na STK mi len povedal,ako velmi dobre mi brzdi auto a velmi vyvazena brzdna sila. :palec: ...aj ked samozrejme nie je to povolena prestavba a ani skoda auto ti na to papier neda. cize je to nelegalne musim upozornit. Je na tebe,ci sa das do toho,alebo nie.upozornujem,ze ak ides prehodit za kotucove, musis mat ABS. Ak nemas ABS, nerob to.

To fakt? Nemám ABS, takže si můžu nechat zajít chuť na kotouče na zadní nápravě?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...