Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ja jazdim s BXE bez chipu da sa povedat dlhodobo za 5.5 litra (80% mesto 20% mimo 0% dialnica). Teraz ako zacali tie horucavy, tak to nieje problem udrzat okolo 5L (zasadne nepouzivam klimu v metse - nici to charakter motora - rychlo padaju dole otacky a je citit ze je odost viacej zatazeny). Mimochodom, mestom stale 4ka 1500rpm = 58 km/h tacho (takze 52 podla gps - za to je iba upozornenie a nie pokuta), a mimomesto stale sa snazim udrziavat rychlost nad 70 aby som mohol dat 5ku a vtedy ta spotreba je fakt zazracna. Minule sa mi podarilo spravit 15 km jazdu (50% mesto viacmenej dolekopcom a 50% mimomesto kopcovite) 3.2 priemer podla PP.

Odkaz ke komentáři

5 dávám až když je na tacho přes kilo, řadím kolem 3000RPM, ve středu do Plzně za 4,9 (bez dálnice 235km), xkrát až na 4000RPM při předjíždění. Vše samozřejmě taky podle terénu.

Edit: zapomněl sem dodat že do tý Plzně brzo ráno, takže bez klimi, zpět s klimou za 5l ale k tomu mi hodně pomohl terén.

Upraveno uživatelem šulda
Odkaz ke komentáři

Musím říct, že občas žasnu za kolik se dá s tímto motorem u Vás jezdit. Je pravdou že jsem to nikdy nezkoušel jezdím svižněji a z 80% město ale nikdy jsem se pod 5L nedostal. Má dlouhodobá spotřeba ( cca 5 let je 5,89l/100km ) jinak v létě se mi daří jezdit za 5,2 v zimě za 7. Léto mám 17" kola v zimě 15". Tak musím říct, že dle mého člověk co jezdí za 3,2 nemá rád svůj vůz, jelikož ho takovýmto podtáčením neuvěřitelně ničí. Ale hodnota je to pěkná.

Odkaz ke komentáři

Ja jazdim podla zvuku - mam svoju okt pekne preskumanu do kazducekho detailu - vypnem ventilatory aj radio, a pocuvam. jasne pocujem ze proste tomu motoru pasuje 1500 otaciek, ktore podla mna su IDEALNE zosuladene s rychlostnymi limitmi ( na 3ke 45,na 4ke 55 na 5ke 75; aj 1450 otaciek - 70 km/h tachometrovych - na tejto rychlosti aktualna cca 2.0 - 2.7 ). Iba v meste ked sa pohybujem rychlostou 20 km/h idem na 2ke 1000 ot, z tychto otaciek zo zasady zrychlujem pomaly (zase podla zvuku sa ovladam). Na vyssie prevodove stupne proste neklesnem pod 1500, podradim. Taktiez neznasam rev toho motora(je to neumerny rev vzhladom na podany vykon) nad 3000 ot, takze ho minimalne vytacam(tzn, cca 2x denne sa dotknem 4000 ot - podla krivky sa viac ani nevyplati). Mimochodom, auto ovela viacej dunelo pod 1500 otacok, len teraz je to uz pocujem menej (auto po kupe ihned menena spojka s dvojhmotou). Ta spotreba 3.2 L je dosiahnuta vyradovanim do N-eutralu, takze ak clovek ma priestor na plachtenie, robi to zazraky (ked vam napisem ze niekedy experimentujem v noci s vypnutym motorom a plachtenim, poviete ze som blazon, ale preco nie v noci o 2hej rano). Mam svoju trasu zdomu do mesta (12 km) a stale, ked pridem na prvu krizovatku do mesta mam 4.5L priemerku (a to sa nesnazim). Inac dost podstatna infromacia, mam seriove plechace, a pneu kleber dynaxer HP3 (co sa tyka prilnavosti na 1cku a energeticka trieda F) 195/65 R15. Mimochodom mam kamarata, co ma 1.9 tdi 66kw 1kovu oct, a vytaca ju rpi jazdeni ovela viac - na 50ke jazdi na 3ke, tzn. cez 2000 ot. a mne to pride neprirodzene ... Som rad ze sa mozem podelit s moju zvrhlostou o co najefektivnejsiu jazdu :)

Odkaz ke komentáři

2 didoop

 

No to je to co přesně říkám. Spotřeba na úkor vozu. :wallbash: Jinak jsem asi tvůj protiklad, protože pokud jedu ve 2 ráno a silnice jsou samo čisté ( nikde ani živáčka ) tak valím KUDLU, protože chci být brzo doma. :lool: No a jako další věc je, že tím jak pak vytáčíš motor tak pohybuješ regulátorem tlaku a ten se pak nepřidře, navíc vylétají saze z výfuku a v turbu se vypálí zbytky nečistot tedy sazí. Takže tomu já říkám vyhnat pavouky a dle mého by se to mělo dělat pro správnou funkci našich mazliků. :palec:

Odkaz ke komentáři

Taktiež jazdím 55km/h na 4° stupni,ale rozmýšľam,či ho nepodtáčam :rolleyes: . 5° radím minimálne pri 80,na 70 na 5° ho musíš riadne podtáčať,veď keby chcem preradiť pri 75 zo 4° na 5°,tak už vtedy cítim,že ho dosť podtáčam. A to zhasínanie motora,to je už na mňa moc. To robí akurát tak spolužiak na B5 Passate,keď mu nezopína turbo...

 

Sniper: Tak ty si môj presný opak :lol: . V noci jazdím maximálne 90,keďže odkedy oco zoťal srnku,tak mám pred tmou dosť veľký rešpekt. Ja tomu dám rád pod krky(na to musí mať aj otec náladu,lebo mi inak hneď vyčistí žalúdok) ,keď pred seba vidím na dosť veľkú vzdialenosť a nie len pokiaľ svietia svetlá :D .

Odkaz ke komentáři

didoop>> Jak by řekla jedna paní "dyť to je do nebe volající velebnosti" :D Promiň ale s tvým ideálním sluchem bych tě za volant svojeho auta nepustil, leda bych přišel o nohy ale to bys jel stejně sám, páč já bych radši šel pěšky. Tímhle stylem jezdí bratránkova žena, respektive jezdila, s O I tak dlouho až to začalo padat do nouze, tady nemusím vysvětlovat proč :D Kolega z práce taky s VW Caddy, stejnej motor a neprošel přes emise dokud mu to technik neprotáhl na volnoběh, za to bych oba pochválil :D

Odkaz ke komentáři

Chapem vas, dnes cestou do roboty som mal 6.5, a dnes si to zoberem domov cez dialnicu a maxspeed. Akurat, zeleny curaci su teraz v nieakom hojnom pocte ...

 

PS: Ja som si to vsimol viackrat, ked som fakt isiel dost po krku a potom som uz len doma zastal a dochadzoval turbo, octavia sa mi vazne zdala ze je odost tihsia a tiez mala jemnejsi chod, jednoducho zkulturnela. Dokonca po zapnuti parkovaciek (nedaju sa mi vypnut svetla, iba zhasne palubovka), spadna aktualka na 0.4 L/h.

Odkaz ke komentáři

Sniper: Tak ty si môj presný opak :lol: . V noci jazdím maximálne 90,keďže odkedy oco zoťal srnku,tak mám pred tmou dosť veľký rešpekt. Ja tomu dám rád pod krky(na to musí mať aj otec náladu,lebo mi inak hneď vyčistí žalúdok) ,keď pred seba vidím na dosť veľkú vzdialenosť a nie len pokiaľ svietia svetlá :D .

 

Tak to jsme dva. Již jsem sundal také srnu ve 140km/h. :wallbash: Naštěstí služebním autem a kupodivu se autu tolik nestalo. Tedy nestalo, vypadalo přibližně stejně jako když jsem v 85km/h trefil kance. :palec: Ale domníval jsem se že po té ráně bude vůz na odpis. Ale jak se říká, když spadneš z koně musíš znovu nasednout......... ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Muj prumer je 5.9 - 6.2 l.

Podotykam, ze to vubec nesetrim :-)

Je to, ale vykoupene kolama 225/45 R17 Zenith (zima) nebo 225/40 R18 Neptune (leto), spotreba stejna.

Pokud jedu normalne v provozu jako Honza9007 tak v pohode 4.5 l.

V posledni dobe jezdim okolo 5.6 l, menil jsem turbo za nove, tak to mozna pomohlo :-) odeslo uplne a olej vyletel vyfukem :-) asi za 1 min bylo po oleji :-)

 

Ahoj Lada

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...