Přejít na obsah

VW T5 Multivitamín


LukášV

Doporučené příspěvky

Tak ačkoliv se toho s audi moc dělat nebude , resp. nebudou se dít takové zásadní změny jako s oktou , tak jsem přýmšlel zda vůbec zakládat téma... smile.gif

Auto máme už asi 3 týdny a zatím naprostá spokojenost smile.gif
Abych to trošku popsal :
-Sline Motor 2.5TDI V6 - 150kw již v sérii ,ale něco málo ještě přidal Mvolesko - profituning-odměřené to bohužel nemám , protože nemá brzdu na 4kolku.
-Sline vnitřek tudíž černý strop, černé sloupky , černé lampičky no prostě je tam vše co bych jinak už dodělával biggrin.gif
-Sline podvozek oproti serii -30mm auto již snižovat nebudu , už takhle to je tvrdé a myslím , že na quattro i nízké smile.gif

Co se týče nějakého dodělávání,oprav ,..
Budu tam dávat zpětné samostmívací zrcátko co jsem měl v OI (původem je stejnak z audi) a čekají mě rozvody,které by bych chtěl udělat tento týden ...

Pak už jen vybrat nějaké hezké kola (designem chci pouze origo) na léto a vozit se cool.gif

O víkendu proběhla první úprava - sundání poklic :lol:

260120121901.jpg
260120121903.jpg
0202201219369.jpg
0202201219381.jpg
110220121964.jpg
110220121965.jpg
img3571i.jpg

Odkaz ke komentáři

Má najeto 250tkm.

Ex majitel na ní měnil vačky a vše okolo s tím spojené - prostě takový ten repas set.

 

Mé pní se právě pořád líbila A6 ,ale když srovnáš A6/A4 rok 2003 tak ta A4 mi přijde taková mladší , navíc tahle byla za velmi slušné peníze , s výbavou , kde jsem jinde neviděl ( tím myslím Sline vnitřek)

 

Ano popravdě jsem také říkal , že V6 mi do baráku nikdy nepůjde. Bohužel jsem se v tom svezl a nadchlo mě to ! Když v tom autě sedíč tak cítíš jak je to auto těžké , těžkochůdné , prostě to na mě působí pocitem bezpečí. Mimochodem kamarád má A6 v aut. má najeto 370tkm a vše funguje :) !

Jediné co je u toho auta mínus je spotřeba. Město s klidnou nohou jede za 9 l ,ale zase si řikám , má pohodlnější , BEZPEČNÝ auto hlavně co se týče malého na zadní sedačce a ona zas tolik kilometrů měsíčně nenajede..

Na autě je špatný termostat , který budu dělat zároveň s rozvodama - auto se ohřeje max na 55-60st , tak až se termostat vymění , tak doufám , že by spotřeba mohla trošku padnout , díky tomu ,že auto nebude jezdit ''podchlazené'' což mu hlavně vůbec nesvědčí...

Odkaz ke komentáři

Spotřeba je opravdu jedno jediné mínus . Ráno když jsem jel do práce , tak jsem si o hodinu přivstal a lehce před 6h jsem už lítal po místech , kde ještě sypač nedělal cestu ranním autobusům :-) (chuděrov,žežice,..) Prostě quattro :palec:

 

A to máš v serii ? Já mám město 9,5l , když se jede mimo (tp,dc,..) tak 7,8l

 

150220121986.jpg

Odkaz ke komentáři

A to máš v serii ? Já mám město 9,5l , když se jede mimo (tp,dc,..) tak 7,8l

 

 

 

Jj mám serii když jedu Dečín,Teplice tak mám tak 8 ale loudám se minulej pátek sem jel Beroun za 8 po dálnici ale je to loudačka dálnice max 150. Jen když jsem ve Švýcarsku tak se tam dostavám na krásnejch 6,8 na dálnici.Jenže tam je povolená 120 a já tam jezdim budíkovejch cca 135.

Upraveno uživatelem čermi
Odkaz ke komentáři

Po koupi vozu nesvítila levá lampa SPZ. Řekl jsem si to bude jen žárovkou.. Ejhle co na mě čekalo .

230220122017.jpg

O víkendu jsem to konečně předělal. :-)

Samořezky , které drží samotné světélka jsem dal nerezové a navíc ještě ten otvor ,kam se samořezka šroubuje vyplnil voděodpudivou vazelínou , tak doufám , že už to mam takhle ''pojištěný'' do konce života auta :-)

Ledky svítí nádharně a chybu nehází !!! :banan:

Ještě udělám večer foto jak to svítí. Opět se to vůbec nedá srovnávat s LED sufitkama :-)

 

img4217y.jpg

img4219wa.jpg

img4220f.jpg

img4226q.jpg

img4227j.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...