-
Počet příspěvků
206 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele sordo99
-
Jestli ti neteče olej nikde z motoru tak to může být těsnění pod hlavou, nebo taky pístní kroužky. Nestrácí se ti i chladící kapalina a nekouří ti auto hodně z výfuku?
-
Když se bavíte o svodech tak se jenom zeptám ty co prodávají na cc-autodílech tady poznáte z obrázku jestli jsou to už ty vyztužený proti praskání? dky
-
Dá se použít motor 1.6/55KW AEE z Felicie do Octavie?
sordo99 odpověděl JacobHotovi v tématu 1.6 MPi 55kW
Tak to sem taky nevěděl že má jinek blok, Aspoň sem o něco chytřejší :D ale s těma inzerátama to je pravda hodně lididí to takhle nabízí. -
Červenka/ Octavia 1,6 :-D - serie .... co si prošla životem uprav :-)
sordo99 odpověděl Dekoovi v tématu Vaše Octavia I
Krásná octa a jak si sní hraješ to je fakt paráda. -
-
Taky bych vás už konečně lidičky někdy poznal ale pořád to nějak nevychází s volnem. :lool:
-
Ten sprej mam taky je super, vydrží i dost vysoký teploty mam stim nastříkaný krycí pech svodů a pohoda drží nádherně jinak super oprava taky mě to asi bude do budoucna čekat. :lool:
-
Pěkný RSko tak ať ti dobre slouží. :)
-
-
Na CCčkách odkaz sem našel jenom to koleno, ale zbytek bohužel ne . S těma cenama máš bohužel pravdu schánim trubku co jde z předehřívače do sání a chtěj za ní skoro 900 a naopak u některej věcí se divim že jsou levný.
-
Chci se jen zeptat, na autě jsem měl starou spojku která zabírala až nahoře tak sem nechal udělat novou , ze začátku super krásně zabírala skoro od podlahy a tetkom po třech měsících mi přijde že už zase zabírá někde v půlce je to normální ? kde zabírá vám? díky za rady
-
Mam malej dotaz na tenhle katalyzátor se ta příruba musí asi navařit jestly mám pravdu . Mám rezonanci výfuku tak jsem myslel že bych kopil náhradu od tyllu a dal to dohromady jiná cesta než než to svařit asi není že jo? Nikde jsem nenašel fotky jak to má někdo udělaný s tou dlouhou náhradou jenom s tou krátkou. díky za radu
-
Nádherný fotky a nádherný auto.
-
-
Já mam ten krycí plech urvanej úplně a je to bez problémů. :P ;)
-
Tady to je okopírovaný z dílenský příručky čidlo je -18-. A názorný příklad, akorát tady jsou dvě, druhý je pro klimu.
-
Přesně tak AEE váhu vzduchu nemá.
-
Hoj, pokud máš možnost tak si udělej nebo nech udělat dignostiku. Jinak ty otáčky nad 1000 by měly bejt normální u studeného nebo chladného motoru na neutrál. Kolísání otáček může bejt způsobeno špinavou škrtící klapkou. Jestli to škubání má souvislost s množstvím benzínu tak mě napadá jako první palivové čerpado.
-
Ty jo jak si to našel ja hledal na googlu a nic sem nenašel super díky moc . Kdyštak můžeš smazat.
-
Ahoj, když sem včera montoval do auta DO tak jsem narazil na divnou krabičku u rele boxu viz. foto, byla připojená na na svorku 30 a mínus, dále byla připojená na rele a od rele jdou další kabely které napájí rádio a jeden kabel se síťovou koncovkou RJ 45 co se používá u počítačů byl uštíplý. Víte někdo k čemu to je? když sem to vyndal tak auto jezdí úplně normálně myslel jsem že je to alarm ale si to slouží k něčemu jinému. Díky za rady. :P
-
Díky moc za rady alespoň mam trochu víc jasno. ;)
-
Potřeboval bych poradit, auto se mi nechce zahřát na 90 stupňů tak sem koupil novej termostat a přírubu ale těsnění jsem nesehnal tak se ptám jestli můžu použít staré těsnění, máte stím někdo zkušenosti? A ještě jeden dotaz jestli tento problém se (ne)zahříváním, nemůže dělat čidlo chladící kapaliny přestože auto na diagnostice nepíše žádnou chybu? díky za odpověd moc mi to pomůže.
-
Díky za samou chválu, ani si jí nezasloužim. :P Udělal jsem si další raddost a už se těšim až to bude fungovat, DO k centrálu.
-
Nové autoradio Pioneer DEH-2200UB :D Je opravdu super a to mám seriové repráky. Ale už pokukuju po nových Alpine SXE-1750S.
-
Máš moc hezkou oktu ta přestavba na face je fak super.
