Hoj, chodím sem už docela dlouho a čtu si tady různé věcičky, ale teprve dnes Vám řeknu něco o tom co vlastním...
Je to Škoda Octavia liftback 1. generace, rv. 1997 s motorem 1.6 55kW. Dostal jsem ji po rodičích a předtím jsem měl Feldu.
Motorově to není nic moc, ale jezdím poklidně, takže mi to bohatě stačí, spotřebu mám okolo 6,5l/100km. Najeto má 208 000km.
Výbava auta:
4x el. okna
El. zrcátka
Střešní okno
ABS
Co mě nejvíc mrzí je, že nemá klimu, ale dá se bez toho žít.
Auto je seriové a moc se na tom měnit nebude, i když plány jsou.
Plány:
Sítě v kufru
Plato v kufru ala O2.
Nové koberečky
Nová řadička
Loketní opěrka
LEDky do parkovaček
LEDky do stropní lampičky
Jinak jsem s autem hodně spokojený, oproti Feldě je to velký kus vpřed.
/fotky dodám zítra, sestra ukradla foťák na výlet/