Přejít na obsah

RadimCep

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    843
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele RadimCep

  1. RadimCep

    RED AEE

    Prosimte, jak jsi tam dostal tuhle radicku? Myslel jsem, ze nam AEEckarum tam jde jen ta obycejna.... Diky
  2. Středovej díl dát z FL, jde to kus za kus.
  3. S novou palubkou přišlo i zelené podsvícení? Jde mi o to,že bych rád černý vrch palubky (možná), ale nechce se mi třeba předělávat podsvícení v budících a jde mi o tlačítka vyhřívání skla a otevírání nádrže, které bych bud musel nechat změnit nebo se dělali v oranžové? THX
  4. Diky za nabidku, ale nemam v planu to predelavat a kdyz uz tak bych chtel jen cerny vrch vymenit.
  5. Po cca 20 000km mame dlouhodobou 5,2l/100km. Je to rodinné auto a jezdí se s tím všude (hory, dovoléné - dálnice, okresky..) Rekord jsem stanovil já sám - nejnižší 3,8l/100km - jízda po okresce, pomalu v poklidu (s tempomatem), rovinka... - nejvyšší 6,9l/100km - závodil jsem s týpkem co měl 1.9TDI v O1 (verzi nevím)... Celkově jsme s motorem spokojení...
  6. Asi mam obdobny problem... Otocim klickem, starter se sice roztoci, ale neroztoci uz motor... Slysim jen takove chrceni a vetsinou to naskoci na podruhe, napotreti... Nekdy to chytne i napoprve, ale stve me to. Predpokladam tedy, ze je to tim starterem a nemuze to byt neco jineho (spinacka, immo) a chci ho dat na repasi, mam zkontrolovat jeste neco jineho nez ho tam dam? Diky.
  7. Hoj, chodím sem už docela dlouho a čtu si tady různé věcičky, ale teprve dnes Vám řeknu něco o tom co vlastním... Je to Škoda Octavia liftback 1. generace, rv. 1997 s motorem 1.6 55kW. Dostal jsem ji po rodičích a předtím jsem měl Feldu. Motorově to není nic moc, ale jezdím poklidně, takže mi to bohatě stačí, spotřebu mám okolo 6,5l/100km. Najeto má 208 000km. Výbava auta: 4x el. okna El. zrcátka Střešní okno ABS Co mě nejvíc mrzí je, že nemá klimu, ale dá se bez toho žít. Auto je seriové a moc se na tom měnit nebude, i když plány jsou. Plány: Sítě v kufru Plato v kufru ala O2. Nové koberečky Nová řadička Loketní opěrka LEDky do parkovaček LEDky do stropní lampičky Jinak jsem s autem hodně spokojený, oproti Feldě je to velký kus vpřed. /fotky dodám zítra, sestra ukradla foťák na výlet/
  8. Bude daleko lepsi to potahnout latkou... S barvama jsem experimentoval jeste u Felicie, ale pak to nebylo nic moc...
×
×
  • Vytvořit...