no ze vetsinou se ty kola prvni zkusi zda pasuji,,kor kdyz jsou z uplne jineho typu auta a az pak se renovuji. dle me s tema podlozkama budou kola cucet pres blatnik ven
držím pěsti při hledání ... chce to furt prohledávat bazoš a další zoše
http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/rukojet-radici-paky-5ti-stupnova-octavia-i
a zhruba před týdnem tady borec jednu taky prodával ... na tu naši motorizaci je to bída .. v podstatě je jenom origo guma nebo ta kožená škodovácká. jinou jsem snad ani nenašel na ten tlustý fofrklacek