Přejít na obsah

Vlasta79

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    538
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Vlasta79

  1. špatně jsi naleštil, když ti to udělalo takové kapy :D : D
  2. ty vole to potěší ...
  3. na to se nesmí myslet :D proto jsem si i já pořídil sériovku, měl jsem vytuněné auto a už mě to nebavilo furt se dohadovat :)
  4. gut, čekal jsem že to vyleze víc :D a teď uvidíš co soudruzi pomahači řeknou na ty podložky :D
  5. je to naprd no. s tim et 17 co to da s podlozkou uz to bude cucet ven. uvidis, zda to vubec namontujes i s tou podlozkou
  6. no ze vetsinou se ty kola prvni zkusi zda pasuji,,kor kdyz jsou z uplne jineho typu auta a az pak se renovuji. dle me s tema podlozkama budou kola cucet pres blatnik ven
  7. udelals to presne obracene nez se to dela, kor ameriky. a s tou podlozkou uz budes na prepoctovem et 17. rekl bych, ze budou hooodne venku
  8. Vlasta79

    Řadící páka

    držím pěsti při hledání ... chce to furt prohledávat bazoš a další zoše http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/rukojet-radici-paky-5ti-stupnova-octavia-i
  9. Vlasta79

    Řadící páka

    a zhruba před týdnem tady borec jednu taky prodával ... na tu naši motorizaci je to bída .. v podstatě je jenom origo guma nebo ta kožená škodovácká. jinou jsem snad ani nenašel na ten tlustý fofrklacek
  10. Vlasta79

    Řadící páka

    cca 3 týdny :D origo šajtra vychází cca na 1200, ale já tam mám známého, tak to vzal na něho za nákupku
  11. ty bláho ... já to mám v sérii a drbnul jsem nárazníkem
  12. super, já bych to tady rozbil na silnici
×
×
  • Vytvořit...