Přejít na obsah

Vlasta79

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    538
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Vlasta79

  1. bohužel borci, odpolední směna :(
  2. Vlasta79

    Řadící páka

    me stala ve skodovce origo kozena 850. taky mam 1.6 75kw
  3. Vlasta79

    Kohyho RS

    to je bohužel pravda .. vrak ti projde v pořádku a ještě pochválí, že není moc zrezlý a že je poplatný době ... ty dojedeš s autem,které je v naprostém pořádku a máš problém, že tam máš nějakou prkotinu navíc ...
  4. však se bavím o tom, že tam ta samolepka s atestem být musí ... při tom dnešním bugru na STK a s pomahačema to nestojí za to
  5. akorát na ty atestové samolepky mezi sklo a folii jsi zapomněl ... bohužel se to vyžaduje i vzadu, jinak je to šupa :)
  6. ty clony mám na autě, jsou v pohodě :) jinak ty folie .. i v zadu musí být mezi folií a sklem atestová samolepka .. už neplatí,že zadek můžeš mít klidně zabarvený .. atest tam v případě folie musí být vždy
  7. jo borci .. já kvůli novým STK nechal sešrotovat vytuněnou feldu .. zlatá doba skončila.. peklo začíná
  8. čičina.. taky jsem chtěl původně dvojku .. no prachy vyšly na jedničku facelift :) ale jsem spokojený
  9. sleduju to tu bedlivě .. a čekám co z vás vypadne :) jsem ze Bzence
  10. mě to po startu dělá taky, cca 1000 otáček a motor je hlučnější, potom si spadne na svých provozních nevím kolik a už ho neslyším
  11. ano :) felda byla červená s bodykitem
  12. mě se to tam povedlo napsat už při koupi auta :D z DE to mělo jenom 14tky :D teď tam mám 14,15,16,17
×
×
  • Vytvořit...