to je bohužel pravda .. vrak ti projde v pořádku a ještě pochválí, že není moc zrezlý a že je poplatný době ... ty dojedeš s autem,které je v naprostém pořádku a máš problém, že tam máš nějakou prkotinu navíc ...
ty clony mám na autě, jsou v pohodě :) jinak ty folie .. i v zadu musí být mezi folií a sklem atestová samolepka .. už neplatí,že zadek můžeš mít klidně zabarvený .. atest tam v případě folie musí být vždy