Přejít na obsah

LP stahování okna


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

včera jsem si při jízdě chtěl stáhnout okno u řidičě(mám octavii rv 2001,4x el. okna),a nic.....ve dveřích jako cvakalo,ale okno se nehlo...všechny ostatní jsou funkční.....dneska jsem sundal tapec a koukám a ty vodící plasty ok,ale pokud chci hnout oknem,tak motorek jen cvaká a nic víc....a pak najednou se okno stáhlo.....a zjistil sem,že pokud otevřu dveře úplně,tak stahování normálně funguje(beru to tak,že dveře mají 3 polohy v kterých drží,zavřeno,otevřeno na půl a otevřeny celé.....).Pokud teda dveře jsou ve střední poloze nebo víc přivřené,tak nejde stahovat....a pokud jsou víc než na polovinu,tak stahovačka funguje....nemá někdo nějakou radu?Napadl mě svazek kabelů,někde uhnilí atd,ale kde?V průchodce dveří?Jakto,že ale motorek při zavření cvaká,ale nestahuje?Kolik stojí nový svazek a jaké má eventuelně číslo?Je těžké ho vyměnit svépomocí?Jak na to?

Je to hodně otázek,ale snad se najde někdo,kdo poradí...

Předem moc díky...

Honza

Odkaz ke komentáři

Tak jsem to dnes zkousel....okno jde a nejde podle toho,jak pohnu kabelem v průchodce ve dveřích.Jsou tam dva svazky kabelů...jeden slabý a druhý silnější.Tipuju,že jde o ten silnější.....Jen bych potřeboval vědět,kde ho najdu v autě?sundal sem spodek palubky,kde jsou relé atd,ale tam nic není.....je to tedy ve spodní části A sloupku?jde to odpojit a vytáhnout směrem do dvěří?A která by to měl být kabel?Protože motorek cvaká když okno nejede...takže "ovládací část" by měla fungovat...tak to bude asi přímo napájení motorku?je to tak?Pokud ano,tak prosím,jestli někdo neví barvy vodičů,pokud je to jinak opravte mě....

Předem díky

Honza

Odkaz ke komentáři

a nemáš popis co který kabel znamená?nebo alespon popis pinů?tipnul bych to na + nebo - 12V co jde do motorku....ovládání funguje(rele cvaká ikdyz okno nefunguje) takze rele spíná,jen do motorku asi nejde stáva,tak se nehne....tot můj odhad....pokud bys věděl ty piny,nebo aspon která kabel je + a - pro motorek,budu moc rád...

Díky

Odkaz ke komentáři

Jj,tak jsme na tom podobně....kabel jsem odpojil,a vytahl az do dveří zpět...a zjistil sem to co je videt na obrázku....plusovej kabel byl uplne a kostra uz byla taky načatá...takže jsem to dal dohromady a zalepil páskou...bohužel jen klasickou elektro(nemám textilní...ale asi ji koupím pro všechny případy) Takže všechno je funkční a snad to nějakou dobu bude fungovat... :)

 

 

post-10599-0-73615500-1317205508_thumb.jpg

 

post-10599-0-81529400-1317205644_thumb.jpg

 

post-10599-0-45224900-1317205654_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
  • o 4 roky později...

Zdravím mám stejný problém stahovačka u řidiče chvilkama šla a nešla teď už nejde vůbec prošel jsem celou kabeláž ty co byly už kdysi roztrhnuty jsou zadělány zacinovany a oblepeny, zadnej není spuchreny takže kabely jsou v poho ale okno stejně nejede ale cvaka v něm nemate nakou radu co to může být díky. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...