Přejít na obsah

octavie 1 1,6 55kw OKTAN


oktan

Doporučené příspěvky

Nazdar, tak pozeram,ze dalsi s AEEckom :) . Tie km su pekne, ja som kupoval od rodiny s 81 000km , r.v.1999. Ak si kupoval tiez od rodiny, tak tie km su isto realne, ale co som len pozrel na nadrzku s chladiacou kvapalinou, tak steny nadobky mas dost zakalene kvapalinou a podla nadobky vyzera,ze to malo viac, ja mam doteraz nadobku cistu bielu ako novu z vyroby,preto sa mi to trosku nezda. Ale pohlad na hadicky a kable na baterii ukazuje,ze su pekne leskle,ako nove :)

Odkaz ke komentáři

Nazdar, tak pozeram,ze dalsi s AEEckom :) . Tie km su pekne, ja som kupoval od rodiny s 81 000km , r.v.1999. Ak si kupoval tiez od rodiny, tak tie km su isto realne, ale co som len pozrel na nadrzku s chladiacou kvapalinou, tak steny nadobky mas dost zakalene kvapalinou a podla nadobky vyzera,ze to malo viac, ja mam doteraz nadobku cistu bielu ako novu z vyroby,preto sa mi to trosku nezda. Ale pohlad na hadicky a kable na baterii ukazuje,ze su pekne leskle,ako nove :)

To jsi uhodl je to opravdu kupované s rodiny a po duchodcích ,ty kilometry jsou skutečné s tou nadobkou na chladicí kapalinu to nevím.Ale jinak jsem měnil výfuk ,a náplně.

 

Ahot tak tě tu vítám ze svojí pěknou slečnou na svůj věk vypadá fakr dobře :)

 

to jí po nějakém důchotci kerýmu stála v garáži a vyjížděl sní jenom o svátcích že má 36tis najeto

 

nějaké úpravy budou do budoucna ? ;)

 

je to s rodiny ,úpravy zatím žádné hlavně se starat o dobrý technický stav a udržovat.

Odkaz ke komentáři

Pěkná barva :-)

Dal jsi mi vzpomenout na nedávný zážitek, kdy jsem se vezl v jedničkovém Superbu (Tdi) z roku 2003 a pan důchodce měl najeto 38 900km. Ještě teď se směju tomu, jak jsem kroutil hlavou a nahlas dokola opakoval "To neni možný, to neni možný."

Jinak k té nádobce: domnívám se, že nádobka s chladící kapalinou se takhle zanáší v případě, když někdo kašle na pravidelné výměny kapaliny, ne když najede sta tisíce km.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...