Přejít na obsah

Audi A6 C6 3.0TDi - Berry


Michal K.

Doporučené příspěvky

Tahle situace mi pripomina Houmika kterej mel OI a kdyz poridil BMW tak se z nej stala jina persona :D

Jirka3 : vsad se,ze i v lete ocenis Xdrive. Hodne vody na silnici,rychle prujezdy zatacek na okreskach diky jistote, ze Te nehrne predek rovne nebo naopak zadek Te nemuze predebehnout. Samozrejme minus je vyssi spotreba,ale ta mi za to bezpeci a jistotu v aute rozhodne stoji.

A ze je se zadokolkou sranda? To snad romane jezdis kruhace bokem??

Odkaz ke komentáři

Michalku: a copak chceš slyšet? že každý pohon má svoje plusy i minusy?

 

Proč zadní pohon využivaji výhradně sportovní vozidla? Využivá ho Mercedes,Lexus,BMW,Alfa se k tomu chce vrátit? Proč asi?

 

Michale: zeptám se jinak...Tys jezdil s autem které má pohon zadních kol? Škodu 105,120 nepočítam.

 

Jako výhodu uvádím rozdělenou jakoby práci-přední kola zatáčeji,zadní poháněji) neboli jeho ovladatelnost.Samozřejmě že na kluzkym povrchu je problém ale i to je otázka času-vymakanější eletr.systémy atp.

Odkaz ke komentáři

Jezdil. Strejda mel dlouhou dobu 5kove bawo. A nespocetkrat me nekdo vezl a milionkrat jsem videl trapit se bawory v zime. V lete na suchu je to spica, to je ale tak vse, kdy ten nahon muzes ocenit. Me by zadokolka do baráku nesmela. A prijde mi, ze ty moudra co tu rikas, mas spise nactene. Ja si jen rypnul nad situací, co dal kámoš na Facebook. A nebyt ho v audi s quattrem, tak je asi bile bawo v piii a ma po lyzovacce...beres si to moc osobne ;)

Odkaz ke komentáři

tady to nekdo moc zere, myslim ze moderni technologie 4x4 a rozdeleni pomeru hnaci sily mezi napravama v pohode prekonaji ciste zadokolky, nemluve o prakticnosti. Uz nova F30 pri vyjezdu ze zatociny uprednostuje predni napravu, novy AMG jdou taky na 4MATIC ale chapu ze jsou tu taci ci chleba jim toho pisen budu zpivat.

Odkaz ke komentáři

LEDky kupuju z ebay. Ceskym obchodnikum nebudu davat penize za tu prirazku. Zbozi maji taky z ciny apod...

 

No teda Michale, to jsi mě trošku urazil :-)

 

Vzdyt to Roman porad rika, ze se zadokolkou je vic srandy:-))

V zimě stojí zadokolka za vyližprdel ale v létě to je neskutečná záležitost :-))

 

Jinak moc krásná Audina, měl jsem podobnou k užívání asi měsíc a byla prostě super..

Cituji od sebe z vlákna..

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=981&st=120

Upraveno uživatelem Superfatty
Odkaz ke komentáři

No teda Michale, to jsi mě trošku urazil :-)

 

Ale no tak, nebud citlivka. Nektere ledky jsou z ciny, nektere z USA, jine zase z GB anebo DE. Je to jedno, nicmene ceny na ebay za vsechny tyto ledky jsou jine, nez veskere nase E-shopy. Ovsem ne kazdy ma ebay ze a ne kazdemu se tam chce hledat ;)

 

Jinak diky za pochvalu, z tveho Rka jsem taky hotovej :prcprc::wub:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...