Jump to content

Zvedací body - dodělávka


Vasekk

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
V 7. 12. 2012 at 13:21, Vasekk napsal:

UPDATE: Zvedací body viz níže pasují na Octavia II bez problému a montáž také snadná

 

UPDATE 2: možné zakoupit na CC-autodíly zde http://www.cc-autodily.cz/uchyt-pro-zvedak . Jelda pokytuje slevu pro členy OC a výsledná cena je 1200kč

 

Našel jsem toto na zahraničním fóru a zaujalo mě to. Nemáte někdo fotku toho předního plastu jestli je shodný jako na obrázku? Pochází to z Audi S3 a vyzkoušeno na Golfem 5 a 6. Předpokládám, že to bude pasovat i na Octavia II. Cenově to vychází cca na 1400,-. Auto zvedám celkem často a dost bojuju abych si nepoškodil práh.

 

Seznam dílů

 

8N0 804 583 rubber (4 x)

8P0 802 845 cover left front (1 x)

8P0 802 846 cover right front (1 x)

8P0 802 847 cover left + right rear (2 x)

 

Takto vypadá origo záslepka

post-11168-0-28826700-1354882269_thumb.jpg

post-11168-0-18169300-1354882274_thumb.jpg

post-11168-0-29346700-1354882278_thumb.jpg

post-11168-0-03576800-1354882283_thumb.jpg

post-11168-0-81043200-1354882286_thumb.jpg

post-11168-0-86367200-1354882290_thumb.jpg

post-11168-0-99390900-1354882295_thumb.jpg

post-11168-0-03071700-1354882900_thumb.jpg

Chci se zeptat pasuje to i na 3kovou Octavii 

Link to comment
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

aj ja pridavam dobru recenziu na tie zvedacie body...s panom bezproblemova komunikacia, poslanie bezproblemu- ja som to mal uz doma pred zimou len sa mi do toho nechcelo vonku v zime...tie gumy sa dali zohnat iba v autokelly podla cisel jak sa pisalo vyssie...krasne to slo do seba a na auto...trosku som dal dal vazeliny a vsetko slo bezproblemu...OCTAVIA 2 😉 fotky hodim, ked budem menit brzdy za mesiac..teraz som to nestihol 😉 

Link to comment
  • 1 year later...
před 13 hodinami, Lubos07 napsal:

Čavte. Dajú sa tie zdvíhacie body na octaviu 2 FL ešte odniekiaľ - od niekoho zohnať ? 

napis BUBUTECH...a zbytok v autokelly 😉 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...