Přejít na obsah

Zvedací body - dodělávka


Vasekk

Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Zdravím, má někdo zkušenost se zvedáním O II Scout, ve výbavě není rezerva, takže není ani žádný origo hever jako u normální O II...

 

Mám doma hidraulický 2t (http://www.r-market.cz/Hydraulicky-zvedak-2t-d145.htm), jako podložku používám klasický puk na hokej, ale nevím na jakých místech můžu auto zvedat abych něco nepoškodil (nepromáčkl)...

 

Přemýšlel jsem o výše zmiňovaných úchytech pro zvedák (http://www.cc-autodily.cz/uchyt-pro-zvedak), ale nevím, jestli na Scouta budou pasovat..?

 

A ještě bych se chtěl zeptat, jestli jde Scout zvednout případně origo zvedákem z obyč. O II, abych ho nepořídíl a nezjistil, že mi je úplně k ničemu...

 

Děkuju za rady...

Odkaz ke komentáři

kdyz otevres dvere, tak tam mas vylisek trojuhelniku, kterej udava, kde mas zvedat auto. Tenhle hever muzes pouzit, ale je tam jen hrana, takze ja mam z dreveny palubky udelanej takovej kousek (cca 4cm sirka, 10cm delka, 1.8cm vyska) a ten tam vlozim a tim dorovnam plochu s hranou.. zajistim si tramem protilehle kolo a pak to jednoduse zvednu.

 

ty uchyty jdou taky pouzit, stejne jako jde pouzit Y origo zvedak. V mem pripade bych ho pouzil pouze jako nouzi nekde na silnici, predek mam nehorazne tezkej a nez to vysroubuju, tak stravim mladi v garazi.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Mám dotaz ohledně zvedacích bodů,

nevíte, jestli to jde nainstalovat do podvozku na Octavii III, neřešil to někdo ?

Psal jsem na CC díly, Jelda, nebo někdo z jeho kolegů mi odpověděl, že pro OIII to nemají. Tak mě napadlo, jestli už to někdo neodzkoušel - zkusit tam dát sadu pro Octavia II - bude to pasovat ?

 

M.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Pojdem dneska vymysliet ako urobin tie predne z kryrkou. Zadne su na 100%hotove a otestovane.

Preistotu som dal do vnutra M6tku srob aby to bolo tuhsie.  materialu je treba na jeden kus cca 55g.  Ja pouzivam hydraulicky zdvihak z LIDLu. Na originalnych stuploch je zospodu diera asi na 20inbus  neviem aky to ma zmysel. Ja som to urobil plne len z dierov na ten srob. 

 

PS: pasuje to aj na VW UP!, škoda citigo,seat Mii.uz som ovjednal dalsie 4ry gumy

20201101_154828.jpg

Odkaz ke komentáři

číslo gumy je 8N0 804 583 majú ho v autokelly

https://www.autokelly.sk/Product/VAG-8N0804583/12356704

Súbor STL sa sem nedá nahrať. napíš mi email. a pošlem ti ho.

zadne netreba upravovať. 

predne som použil povodne plasty. odrezal som držiak. naň pekne nalezie vymedzenie z očkového závitníku ma priemer 38mm. zo štupla som na sústruhu stočil drážku 2mm a to 17mm od spodu na priemer 39mm. šmirgľom som to doladil a nasilu natiahol. nakoniec som ešte upravil aj zdvihák. z M12 6hran som použil M10 zapustený(mam len taký zapuštací vrták)

20201102_230529.jpg

20201102_221922.jpg

20201102_223720.jpg

20201102_215722.jpg

Odkaz ke komentáři

 VAG 8N0803855  úchyt ORIGINÁL  2 21%  131.00  317.02  2.  VAG 8N0804583  úchyt ORIGINÁL  4 21%  72.00  348.48  3.  VAG 8P0802845  úchyt ORIGINÁL  1 21%  340.00  411.40  4.  VAG 8P0802846  úchyt ORIGINÁL  1 21%  340.00  411.40  5.  Sleva na zboží v hodnotě 175.00 Kč s  -1 21%  144.63  -175.00Celkem 1085.07 Kč bez DPH, 1313.00 včetně DPH. Na tu slevu sem mel kupon z minuliho nakupu.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...