Přejít na obsah

Šulcikovo eReSo


Doporučené příspěvky

Ahoj,

mně to udělalo minulý rok nějak v dubnu, ale naštěstí se mi to podařilo přes kable po úmorné snaze nastartovat. Pak dva měsíce v pohodě a zase jsem nemohl nastartovat! Stejně jak tobě vše fungovalo (kontrolky), ale --> cvak a nic! No protože jsem opět mordoval kamosovu felicii, tak jsme to nastartovali! Další dny vše v pořádku! Další měsíc ale zničeho nic "šup" a bylo to! Koupil jsem nový startér a od té doby pohodička! Takže můj názor (a to jsem laik) - startér! :(

Odkaz ke komentáři

startér diagnostika nepozná... a když startuješ necvaká ve startéru? nevypadl ti kabel od starteru?

 

No když startuju tak ve startéru cvakne a pak nic, ale mám doma ještě jednu baterku, tak jí ještě zkusím vyměnit zda není tahle stará totálně KO. Jinak rychlím pohledem podle oka jsem nikde vypadlej kabel neviděl, ale zkusím na to mrknout pořádně dneska za světla.

Upraveno uživatelem DanTe
Odkaz ke komentáři

Tak jsem v týhle dnešní kose lítal kolem auta asi hodinu, vyndal jsem baterku, zkusil jsem ji vyměnit za jinou, tak to neudělalo nic, tak jsem koukal po kabelech a nikde nic vypadlý nebylo, kouknul jsem i na pojistky a taky nic. Ve čvrtek cinknu Garnymu a nechám to holt k němu odtáhnout, přecijen je to profík co se v tom vyzná :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsem v týhle dnešní kose lítal kolem auta asi hodinu, vyndal jsem baterku, zkusil jsem ji vyměnit za jinou, tak to neudělalo nic, tak jsem koukal po kabelech a nikde nic vypadlý nebylo, kouknul jsem i na pojistky a taky nic. Ve čvrtek cinknu Garnymu a nechám to holt k němu odtáhnout, přecijen je to profík co se v tom vyzná :)

 

Kdybys potreboval pichnout s odtahem, jsem kousek od Tebe... :palec:

Odkaz ke komentáři

Tak novinky jsou takový, že auto mi furt stojí nepojízdný u baráku, nejenom že jsem už skoro 14 dní marod, ale ještě do toho přišla finanční krize a fakt v tuhle chvíli nemám na to to opravit ikdyž mě to bude stát 1500,- , každopádně nějakej pokrok tam je a na radu kámoše jsem do startéru lehce zaťukal klíčem na kola a při pokusu nastartovat se z něj zakouřilo, takže je jistý že to je startér :lool:

 

Harryho: Díky za nabídku, ale nechám to potom odtáhnout asistenčkou na pojistku ;)

Upraveno uživatelem DanTe
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak už zase jezdíme, juhuuuuu :lol: Oprava 2200,- repas startéru, oprava trvala 2 dny :D Na to, že mi to u baráku stálo víc než měsíc, tak dobrý :lol: Akorát nemilá novinka, vpravo vzadu prozměnu rupla pružina :( Poraďte mi nějaký -40 pružiny na RSko, co všude koukám, tak je to na všechny typy, jen všude píšou že ne 4x4 a RS, tak já už nevím :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Tak už zase jezdíme, juhuuuuu :lol: Oprava 2200,- repas startéru, oprava trvala 2 dny :D Na to, že mi to u baráku stálo víc než měsíc, tak dobrý :lol: Akorát nemilá novinka, vpravo vzadu prozměnu rupla pružina :( Poraďte mi nějaký -40 pružiny na RSko, co všude koukám, tak je to na všechny typy, jen všude píšou že ne 4x4 a RS, tak já už nevím :wallbash:

 

 

No hurááááááá :pivo:

Odkaz ke komentáři

Tak jak to vypadá s tvýma Topsecret plánama na píštalku? :) Už se těším až nandáš letnáky :)

 

Kamaráde zatím jsem se nehnul ani o píď, no money no funny jak se říká :( Minulý měsíc jsem půlku proležel, takže se to podepsalo na penězích, do toho odešel ten startér a ve finále jsme zjistili s kámošem tu ruplou pružinu, takže momentálně půjdou nejdřív peníze do nových pružin a pak snad to léta přijdou na řadu ty topsecret věci B) Do toho mě ještě čeká technická na mojí víkendovce, takže dost investic ještě :(

post-14778-0-59164000-1364133634_thumb.jpg

Upraveno uživatelem DanTe
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Co blbneš ty bláho? :wallbash:

 

Harryku je na mě moc rozežraný na jízdu po Praze a hlavně mi furt chyběl můj starej civic, takže jsem si včera udělal radost a koupil si nádhernýho 1.4 v barvě hnědý metly ze vzorníku Superba a jsem nadšenej B) Měl to kluk co má doma Kadeta na veteránskejch značkách, takže o auto bylo pečováno :)

Odkaz ke komentáři

Harryku je na mě moc rozežraný na jízdu po Praze a hlavně mi furt chyběl můj starej civic, takže jsem si včera udělal radost a koupil si nádhernýho 1.4 v barvě hnědý metly ze vzorníku Superba a jsem nadšenej B) Měl to kluk co má doma Kadeta na veteránskejch značkách, takže o auto bylo pečováno :)

 

jooo, tahle hneda je proste krasna. Jestli to je on, nekdo ho mel na H-C.

Ale uplne chapu tve pohutky, jen nechapu, proc sis to nevypocital hned pred koupi :D.

Odkaz ke komentáři

jooo, tahle hneda je proste krasna. Jestli to je on, nekdo ho mel na H-C.

Ale uplne chapu tve pohutky, jen nechapu, proc sis to nevypocital hned pred koupi :D.

 

Jsem prostě zbrklej přerostlej puberťák :lol: Jinak není to on, je to od kluka, jehož holka s tím jezdila a Honda-Club neznají, ale ta barva je prostě mňam a na sluníčku jak hraje, to je božský :wub:

Upraveno uživatelem DanTe
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak okta zůstává doma, v pátek proběhne garančka na cívky, v sobotu výměna brzd a zadních pružin. Příští týden pokud to cukání nepřestane, tak proběhne výměna váhy vzduchu a pak musím zjistit záměnu jednohmoty za dvouhmotu u mojeho motoru a finanční náročnost :)

 

Důvod je ten, že prostě nemám to srdce ji dát pryč a hlavně mě nasral koment na bazoši tak do ruda, že jsem si řek, že na to kašlu, že ji hodím do plynu a ať mi inteligenti políbí šos, mršťa na LPG jezdí léta a jak si chrochtá blahem :lol:

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...