Přejít na obsah

Šulcikovo eReSo


Doporučené příspěvky

Luk.ass:

tyjo to mě někdy musíš ukázat, já mám ten samej konec od laytingu ale jinak vše zachováno (střed,kat) a když už se teda pořádně ohřeje tak po delší jízdě bych teda uvítal větší ticho :D Ale pouze při vypnutém rádiu, když mám zapnutý rádio tak o výfuku nevim..

Odkaz ke komentáři

Tak 4 válcový turbo bude znít vždycky jako vysavač, mě spíš šlo o to aby to pak nedělalo kravál vevnitř, když bych tam dal holou trubku, páč nemam rád, když se jede někam dál a člověk poslouchá 5 hodin dunění vejfuku :D

Ladik: né díky, budu teď dávat auto do laku, takže na nerezovej catback určitě peníze nebudou :) ač zní hezky ;)

 

mám KAT, místo střeďáku mám středovej díl z TDI (čistá trubka) a na videu je ještě origo zadní tlumič. Zvuk se trochu zlepšil, ale v interieru život neotravuje, lepši je si to pustit do sluchátek to video.

 

Odkaz ke komentáři

Už sem obednanej na střední díl od Tyllu. :)

O víkendu sem konečně dodělal tlumení i u druhejch dveří a zároveň sem vyměnil zámek (už 3tí, a z PZ zámku se taky ozývaj pazvuky a nezamyká, takže budu mit vyměněný všechny nakonec :D ), a nehraje to vůbec špatně. Sem zvědavej jak to bude hrát, až se to zahoří a budu tomu moc trochu povolit uzdu. :)

post-47959-0-37836600-1476042473_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak určitě někdy nebude problém se sejít a ukázat,že to neni nějak extra slyšet.nebo já to alespoň tak vnímám...

Luk.ass:

tyjo to mě někdy musíš ukázat, já mám ten samej konec od laytingu ale jinak vše zachováno (střed,kat) a když už se teda pořádně ohřeje tak po delší jízdě bych teda uvítal větší ticho :D Ale pouze při vypnutém rádiu, když mám zapnutý rádio tak o výfuku nevim..

 

Odkaz ke komentáři

Tenhle tejden mi dělali servis, tak sem si nechal vyčistit sací koš a pěknej sajrajt, zakarbonováno, zbytky silikonu, otřepy od opravy závitu (nakopat je doprdele za to, tam už si auto nedám). Tak sem rád, že sem tu vanu nechal sundat.

A měnil jsem si dneska PZ zámek, už jsou hotový všechny 4, ale dioda pořád nebliká. Nevíte jestli se musej chyby těch zámků vymazat z ŘJ aby SafeLock fungoval?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

V kufru už mi leží Stabilus, prej hodně dodávaj hodně do prvovýroby, ale dělaj jen 515N, tak doufám, že to bude stačit. Zatím jsou v krabici v kufru. :D

 

surfman: Hele, dělali mi to v MC Lak v Úpici. S lakem jako takovým jsem spokojenej, jsou tam šikovný a celkem pečlivý. Jen je to u nich maličko horší s termínama, jsou prostě zavalený pořád.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

No hlavně se mi rozsvítila ponorka :D a po startu sem slyšel takový prskání, tak sem otevřel kapotu a z tý jedný hadice prskala voda. Ale neměnil jsem je, jenom jsem je omotal takovou bužírkou, on tam nijak velkej tlak není.

Změna asi žádná, on tam ten sekundární vzduch je stejně uplně nanic. Oni se tam v jednom místě ty hadice dotýkaj a jak se o sebe třou, tak se jedna prodřela.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Nějak mi kolísá volnoběh, není to o moc, ale je to víc než by mělo. Mám trochu podezření na některou cívku, popř. škrtící klapka, ale VAG je bez chyb. Myslíte že by to mohlo bejt tím? Hadice mam prolezlý, svíčky jsou měnený, sání i klapka čištěný. Jinak jede auto uplně normálně. Nebo nevíte o někom v okolí Pardubic nebo Trutnova, kdo by to uměl proměřit cívky a klapku?

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...