Přejít na obsah

Šulcikovo eReSo


Doporučené příspěvky

Tak píšťalka včera poprvé poznala to hnusný studený bílý a asi se jí to moc nelíbí, protože dneska se jí mršce nechtělo do toho marastu vstávat, takže buďto je to holka paličatá a pohodlná, nebo odchází baterka, ale spíš to vidím na tu baterku :lool: A dneska jsme se spolu pěkně zatočili kolem dokola, až jsem byl překvapenej, jak mě ten zadek rychle v zatáčce předběhl, naštěstí to bylo u baráku v ulici a ulice je široká, takže k újmě nedošlo, každopádně parádní ranní budíček :D

post-14778-0-27385300-1358231440_thumb.jpg

post-14778-0-74365900-1358231448_thumb.jpg

post-14778-0-11781500-1358231456_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No ale na silnici to musí být slalom nezi zmrazky od aut ne?

Zase ale hezká zimní disciplína. :D

 

Čoveče ani ne, Praha je krásně splužená a uklouzaná, takže pohodička a téměř všechen snížek už začal pomalu tát včera, ale je pravda, že jízda od práce byla záživná včera :lool: Samozřejmě po téměř jarním počasí jsem takovej hnus v zimě nečekal (nečekané že)a v autě jsem neměl ani škrabku ani smetáček, takže jsem párkrát praštil dveřma, párkrát postahoval okýnka, oprášil čelní okno stěračema a pak jsem pelášil aby se to cestou oprášilo, určitě ze mě lidi jedoucí za mnou měli radost :wub: Já na takový blby co nejsou schopný auto odmést nadávám :lol: Ale tak přeci nebudu v obleku ometat auto rukama :lol:

Upraveno uživatelem DanTe
Odkaz ke komentáři

...tolik oblíbené lízatko z Leona Cupry, kupoval jsem origo v Auto-Jarov a šli docela nahoru, co jsem tu tak čet, tak se kupovalo kolem 650Kč a včera jsem za něj dal 743Kč...

 

asi vyšší DPH a jinej gang :lol:

 

a jinak prej stále hledaj pomocníky na hrnutí sněhu. V celé ČR B) A k těm blinkrům: vím, žes to tady už psal, že to není hotový, ale současný stav se mi nelíbí. Ten předek je opravdu ee. Ale určitě máš vkus a do jara z toho bude krasavec ;) :palec:

Odkaz ke komentáři

No doufám, že to do jara zvládnu, poslední dobou jsem furt unavenej a nemám na nic náladu a teď ještě to hnusný počasí, není vyhřívaný místo kde na tom makat :( Mám sice garáž s elektrikou, ale není vytápěná, takže tam je kosa jako prase :(

Odkaz ke komentáři

Nevím,jak to mají RSka, ale u své oktule to mám vlevo dole pod volantem... V takovým "šuplíku" zapadeným :D.

Ono se to dělá i na jiných místech?

 

Však píšu že jsem nový majitel škodovky, takže netuším jestli to má více míst či niko-li :lool: Každopádně díky, kouknu se na ten zapadenej šuplíček :lool: :pivo:

Odkaz ke komentáři

Tak jsem tu mojí potvoru dneska vykoupal :)

 

Tady před koupáním

post-14778-0-86829200-1359062612_thumb.jpg

 

Tady už jsme vykoupaný :D

post-14778-0-08956100-1359062624_thumb.jpg

 

No a takhle to vypadalo asi tak minutu po spláchnutí, kosa neskutečná, ale nemoh jsem ji nechat tak zasolenou :P

post-14778-0-17597000-1359062644_thumb.jpg

 

Hmm koukám na foto a evidentně bude potřeba zatmelit pořádně blinkry, nějak se to rosí :angry:

Upraveno uživatelem DanTe
Odkaz ke komentáři

Tak právě jsem zůstal stát v Čakovicích u Globusu a auto nechce nastartovat :-( Otočím klíčkem a vůbec nic to nedělá, vypadá to asi na baterku, nebo nedejbože startér? :-(

 

EDIT: Tak baterka to asi není, táta mě přijel nastartovat přes kabely a ani ťuk, všechno funguje, elektrika, kontrolky, radio, světla, a po otočení klíčkem to v motoru jen cvakne, takže to je asi startér :wallbash: Půjde to zjistit přes diagnostiku jestli odešel?

Upraveno uživatelem DanTe
Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...