Přejít na obsah

Prasklá ojnice


Doporučené příspěvky

Najednou ti 4,5l nesezere :) ... muze poustet, ono i nove turbo ma vule, starsi maji vetsi, a propusti olej ale to kazde ... ale za minutu to opravdu nesezere ... ubytek oleje sleduj, vetsina lidi ma kolem 0,5-1l na 10000 a nic se nedeje ... ono olej ubyva nejen kvuli turbu ...

Problem kdyz pousti turbo je ten, ze to pak jde do sani a hromadi se to v intercooleru a jednoho krasneho dne pri prudkem zatahu si to z toho intercooleru nacucne do valce. Opatrni jednou za rok pri vymene oleje sundaji hadici z intercooleru a zkontroluji ...

Odkaz ke komentáři

Nevim jake jezdis trasy, ale doporucuje po 10000km. To mas longlife? Prejdi na pevny interval.

Jinak kdyby to turbo uz bylo opravdu minutu pred smrti, tak ti to bude kourit.

Jeste pak jsou vesele pripady kdy zadrete turbo pere oleje do sani, motor pak jede vlastne na olej a jelikoz je diesel vznetovy, tak vlastne sam jede, porad se zvysuji otacky, jako kdyby jsi drzel plyn, az do max a pak ...

Obrana proti tomu snad nejak je, dat tam 5, spojka ci co, snazit se to udusit ... jinak to fakt jde do omezovace a ende ...

Koukni na video, treba 2:09 :

https://www.youtube.com/watch?v=dsPSMeShivk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak bohužel i značka KS - KolbenSchmidth podléhá destrukci, dnešní BLS 178 xxx km, MR2008 34/2008 - ověřitelných a na 2. válci z horního ložiska odkápla kompozice, zbytek ložisek, zejména 1. a 4. válec jen běžné opotřebení. kompozice se zachytla i v sacím koši olejového čerpadla

post-302-0-36974200-1439201397_thumb.jpg

post-302-0-09849700-1439201415_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Dneska sem se na to ptal jednoho fundovanýho člověka a říkal že se to dělo od 07 až 08 a to proto že přestali dávat olovo do šál a ty se mázli. A to vše kvůli ekologiji :wallbash: Je to jako vždy levá ruka neví co dělá ta druhá. Ale kyž se to stane při málo najetých km tak na opravu přispívá Škodovka. Jo a motory BXE tak u nich se to nestává a prej je to držák na moc kilometrů!! Taky ho mám tak snad dobrý. Ale zapoměl sem jakej kod to byl . Nevím jistě ale BJB. huh.gif

Mě zase ve škoda servise říkali, že to jsou právě motory BXE. Byl bych ale rád, kdyby si měl pravdu, mám taky BXE

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak chci take udelat vymenu salu.Mam najete 233tis km.Tak to nechci odkladat.

Chci se zeptat jestli muzu pouzit tuhle sadu.Jak se pozna ktere jsou horni a dolni?

http://www.cc-autodily.cz/panev-ojnicni-2_2

a srouby http://www.cc-autodily.cz/sroub-ojnice-m8-1-44

Nebo radeji koupit primo v podejne skoda

045105701B GLB -horni saly

045105701C GLB - dolni saly

045105425 - srouby

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...