Přejít na obsah

Prasklá ojnice


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

no, o to mi šlo .. že to tam bylo jasně napsáno... no, ale jestli by nás mělo trápit jen tohle, tak můžeme být v klidu :palec: Tam šlo o to, co jsem aspoň četl na netu, že v rozmezí těch let 2007-2008 dával Kolbenschmidt jinou kompozici do šálů - kvůli ekologii ... pak přišli běhe na to, že to byla chyba a vrátili se ke staré technologii, takže mám za to, že když teď koupíš KS šály, měly by být OK. Já je tam dal taky a věřím, že už to nebudu muset řešit ... teď už jen kvalitní olej a dodržet 15 tkm interval ...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Najeto nevím na 100 je to stoceny a motor je jinej , ale jak jsem tak koukal, tak to tak asi bude takovejch 100-140. Foru poděkovat můžu, ale o problemu jako takovym jsem vedel uz z duvodu jedne firemni bxe dva roky zpatky, kde nam ojnice vykoukla pri stavu 160t. Ted jsem jenom cekal na vhodnou dobu kdy bude mit znamej cas. Ale jsem trochu na sebe nastvanej, ze jsem tak otalel, protoze auto jsem poridil loni na konci prazdnin.... <br /><br />Samozrejme dekuji vsem co mi dali odkazy :P

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...