Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

SirMike: ten kámen co mi spadnul ze srdce musel být slyšet až v Barceloně :D

 

Petře: nene,leštičkou se na to nesahalo ale když jsem to viděl s Jardou poprvé tak jsem byl schopný skočit do auta a jet za Štěpanem aby se to poleštilo.Jsem uchyl...

 

Bavil jsem se s nim a prý to neni problém,že se dá sáhnout i na nový lak ale jak píše Jirka-počkám až to nebbude uplně syrové(běžně se dávaji dokupy nová auta leštěním)

 

Tomas: do myčky nejezdim,maximálně wapka pod tlakem.Jinak ručofučo anebo vůbec to nemeju,u černoty se mi to vyplatilo.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Romane, já taky nepíšu nic o kartáčích, ale jen zajet do myčky a nechat to osprchovat voskem. To znamená jen to nechat postříkat vodou s voskem, který ti ulpí na autě a chrání. V Pardubicích u Globusu jak je ta ruční myčka, tam to šlo za 20,-. Jen co jsem si Mondeo vyzvednul, ujel jsem 100m jen do té myčky a hned pod vosk, než se to zapráší.

Jinak nový lak by se neměl do kartáčové myčky poslat dřív než za půl roku, takže i leštění by podle mně nemělo být dřív jak za půl roku.

Odkaz ke komentáři

Je to tak Petře.

 

Jinak Jardo: to vičko neni plastové :) auto za 1,2 míče díky Bohu má vičko ocelové :D

 

Pár fotek z dnešního myti se starším bráchou se 400 kobylkama :wub:

 

Gatorade: auto se peče :pivo:

 

P.S dnes byla prdel na benzině...on obdivoval mou trojku a já jeho emko.Masakr ten zvuk pánové :wub:

 

Stejně mám krásné auto :) a budou brzo drobné úpravy...Prý jsem jediný komu se líbí ledvinky v original chromu...že v té černé by to vypadalo o 100% lip.Nasral mě!!!

post-81-0-12227600-1374408793_thumb.jpg

post-81-0-34229900-1374408809_thumb.jpg

post-81-0-57591100-1374408821_thumb.jpg

post-81-0-52231000-1374408836_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Je to tak Petře.

 

Jinak Jardo: to vičko neni plastové :) auto za 1,2 míče díky Bohu má vičko ocelové :D

 

Pár fotek z dnešního myti se starším bráchou se 400 kobylkama :wub:

 

Gatorade: auto se peče :pivo:

 

P.S dnes byla prdel na benzině...on obdivoval mou trojku a já jeho emko.Masakr ten zvuk pánové :wub:

 

Stejně mám krásné auto :) a budou brzo drobné úpravy...Prý jsem jediný komu se líbí ledvinky v original chromu...že v té černé by to vypadalo o 100% lip.Nasral mě!!!

Romane, oni tomu nikdo nerozumí, ledvinky jsou nej tak jak jsou :D

Mko je brutus a ještě lepší je s tím jízda.

 

Jen koukám, že to Mko takhle zprasil tou černou...

Odkaz ke komentáři

Tak všem děkuju za názory.Jdu do toho a budu je střidat podle nálady :lol:

 

Jirko: dodací lhůta je týden a u Tebe budou potřeba ještě lišty tzn cca 1300,- krát dva plus u Tebe za ty lišty 330,-Kč Jdeme do toho? Mám objednat nebo to seženeš Ty? Bylo by to v černém lesku origo.

 

Škoda že mi je rovnou neobjednali v černém provedení minulý týden když se objednávali rozbité dily.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...