Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Ta kérka je brutál! Já ji nemám a ani o ní neuvažuju ale toto je sila :D

 

Mirečku: Podhajská byla supr,relativně levné ubytování,horší to bylo se vstupama.Je tam možnost třech koupališt ale v podstatě na jedno brdo: pramen je stejný akorát uroven služeb jiná.Doporučuju.

 

Klucí jak to je s výměnou v servořízení.Někde jsem četl že je dobré jednou za čas odsát cca litr a nalýt tam nový litr ale chce to prověřit.Víte o tom něco? Myslím že bláznivy Němco uvádí že to je jako v automatu doživotní nápln což nereflektuju.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jo,co se týče automatu tak to je mi jasny a po 130 až 150 tisicích tam je výměna nutna a takovy ty kecy že to je doživotní jdou mimo mě ale ten servoolej tam mi to jasny neni ale opět- není předepsáno v baworáckých příručkách.


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

romco jedste ti jednou dekuji za ochotu prebrat neco v trutnove...

 

 

jinak bawo moc krasny... jasny no jak tu pisou takova proste tuctovka jako OII face :D :D :D pane boze ja se tu bavim :D

 

jinak naklady na servis na to ze si to daval do bmw nejsou tak zle, ja na svou alteu xl cili OII davam vsechny filtry + olej za 3800 a nakupuju na ccdilech.. a praci si delam sam jinak tento ukon stoji v servise 5-6000kc..ne autorizovany.takze myslim ze tvych 5 je dobrych... neni to tak zle.... preci jen bmw- je prestiz a kdo chce prestiz no tak musi trosku sahnout hloubeji nez my tuctovkari :D

 

 

a jak tu pise dobre tomasb: poridil sis opici a mas na banany a to je sakra rozdil a nedelas u toho ramena ....

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Komu tady pripadaly ty filtry na Bawo drahy???

 

post-333-0-79690400-1420800370_thumb.jpg

 

Filtr vzduchovej (2x, kazda pulka motoru ma svuj)

 

Filtr do kliiimy (ani neni uhlikovej, to tenkrat nebyvalo)

 

Gumicky do steracu svetel (2x)

 

Placeno 7.184,- Kc

 

Jen dily, zadna prace.

 

 

:jelen: :jelen: :jelen:

 

... a pristi mesic jeste 10 litru oleje plus filtr, 10 litru ATF plus filtr, no a budem ready na saisonu... :palec:

Odkaz ke komentáři

Tak aspon vidite ze ta cena je opravdu primerena.

 

Jinak jsem se dnes podruhe narodil...na D11 mi vlitnul polak ve 150 do leveho pruhu za Podebradama...nepreju to ani svemu nepriteli. Jeste ze bawo ma dobre brzdy. Diky Bohu ze je vse ok.

 

Jezdete opatrne a bezpecne kluci.

Jirko: ta S6 by te sezrala...ty ceny jsou ujety. To uznej.

 

Petre: vim jak to myslis. :)

Peto nejdou mi vkladat fotky. Muzes se na to mrknout prosim. Psal jsem Viktorovi ale zatim bez reakce. Dekuju.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jirko: musim se fakt smát.Zadarmo? Snad ve svém věku nemyslíš vážně že v tomto světě je něco zadarmo? To byl asi vtip vid? :)


Je jasny že když zaplatím za auto přes mega tak mi muže prodejce nabídnout ten balíček o kterém píšeš ale zadara to fakt neni:) Bohužel.Jde o to jestli se to vyplatí a já jsem si fakt myslel že provozní kapaliny jako je ten motorový olej se platí zvlášt.Schválně se na to zeptám jak to je u BMW.To by mě docela zajimalo.Kolik ten balíček stál? (jestli to neni tajny) :) Dík!

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

tu zelenou ti měli sundat, být tebou si ji sundám! nemá tam co dělat. Je v tom neskutečný bordel, ani policajti to neznají.

Hlavně v tom bude děsnej bordel, protože někdo bude mít 2 značky a někdo jednu :D už vidím, jak na to budou koukat v zahraničí...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Když jsem se ptal na emisich tak mi paní povídala že to sundaji na STK ale na STK to zase svedli na Emise,že to je jeich práce.Kocourov hadr,fakt že jo.Prý existuje nějaká samolepka na STK která zakreje tu starou sundanou zelenou známku.Ted jde o to jak se k tomu postaví příslušníci až mě zastaví a bude tam stará zelená známka i přesto že mám na kartičce vyznačený datum do 1/2017.To samé jako s prošlou dálniční známkou? To by tam asi opravdu nemělo co dělat.

 

Ted jsem našel toto:

 

http://www.novinky.cz/auto/358517-na-registracni-znacce-vozidla-bude-uz-jen-cervena-znamka.html

Odkaz ke komentáři

Buď rád, že ti tu známku nesundali. By ti pěkně poškrábali SPZetku. Si s tím pohraj a sundej si to sám. Já vždy, než jsem jel na STK a Emise, tak jsem známky nejdřív sundal, protože vidět ty odborníky, co to sundavaj tou špachtlí a je jim jedno, jestli to poškrábou, bych musel seřezat :pest:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...