Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Fotky jsou zatím ve fotáku Pepíno ale řikal jsem si jak je ten svět malý...klučina který mi doporučil Martas z Brna byl ochotný a pracovitý.Cenově to je na polovině toho co chtěl Štěpan a výsledek je stejný.Měl jsem to za cca 1700,- (včetně dopravy z Brna a zpět) a pracovalo se od 11:30 do cca 18 hodin. Akorát jsme si dali půl hodinový obídek doma.Pak tomu klukovi přijel pomoct kamarád z H.K který mi to auto doleštil a pěkně jsme si pokecali.

 

Na jaře jsem rozhodnutý udělat keramiku která vydrží minim.tři roky.Má ji tatík na CC a fakt je to znát.

 

P.S takhle to dnes začalo... to jsem si ho cca hodinku předtim než dojel klučina owapoval a snazil se očistit od "bahna" :P


 

post-81-0-69311900-1417982819_thumb.jpg

post-81-0-03029000-1417982946_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Joska byl fajn díky Ti Martine ale pro nás "východnáry" je to malinko z ruky (Hodonin) i když u mě to dělal přímo doma.Je opravdu moc pečlivý a odvedl kvalitní práci.Je to sice zakonzervované a ochráněné proti povětrnostním vlivům ale v tomto počasi to je pryč během jednoho dne :(

 

Nejlepší je opravdu mit dvě auta a jedno z ních jen na hezké počasi :)

 

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zitra odpoledne se bude vyměnovat spojovačka nová a zkusíme očistit trubky od intercorelu(nové těsnicí kroužky) a ke konci roku wellness v podobě vyčištění a vytepování celého vnitřku at mám na Nový rok auto jako nové :)

 

P.S štastný to majitel až to auto bude kupovat po mě...

S Alešem co má mou Octávii jsme pořád v kontaktu a je radost pohledět jak se o ní stará a opečovává.Možná ještě líp než já.To prostě hřeje u srdce.Výjimečný stav.

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Byli tam vizuálně vidět vzpuchřelé gumové kroužky a na spodním krytu zvrchu mastný flíček tak jsme to preventivně vyměnili.Na tu spojovačku zatím nedošlo ale ta bude hotova doufám mezi svátkama.Díly mám v autě tak bude zbývat jen nastavit sbíhavost tak se objednam do Stratosu na kontrolu geometrie.Chtěl jsem zajet do Prahy do BW Motors ale nakonec to dopadne nejspiš v servisu za "rohem".

Hradecká pobočka se bude prý zvětšovat...nevím co je na tom pravdy ale prý i některé pražácí dokonce jezdí do HK (Šporcl :huh: ) ale to je asi proto že má X5 jako půjčený "dárek" od Strakošové...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Hele to bych si pískal kdybych měl možnost v garáží otevřit naplno dveře...musim počkat na syna až postavíme bungalov,potom budu jezdit k němu :)

 

Jinak dnes výměna spojovačky.Servis BMW na to má normované tři hodiny...za hodinu nebylo co dělat :)

Akorát musim zajet na seřízení sbíhavosti :( zas na mě nadává počítač ale s tim jsme počítali.

 

Uvažoval o výstřikání dutin ale kašlu na to...auto po pěti letech nevypadá že by chtělo se otáčet do podoby "liška" :)


 

post-81-0-75913100-1419676466_thumb.jpg

post-81-0-30917400-1419676492_thumb.jpg

post-81-0-11799500-1419676518_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Miro: to bylo takové to "domácí žvykání" jen ošetření přes zimu.Až na jaře to bude ve větší péčí a půjdu do té keramiky jak jsem psal výše ale je tam základ perfektní příprava která trvá cca 15 hodin.Nanešení je pak otázka chvilky :)

 

Jinak mám vyčištěný vnitřek a snad jediná výhoda kůže je ta snadna údržba.Kdybych konfiguroval nové auto tak kůži bych nechtěl.

Fotky dám navečer ale je pravda že jsem si řikal že mám udržovaný vnitřek ale ani náhodou.Ten rozdil před a po vyčištění je fakt znát.

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Motoosman: to je těžky...někdo tvrdí že keramika vydrží až čtyří roky nekdo tři.Asi to je hodně tím jak se později o to staráš.

Původně jsem si myslel že na vonavky se dává přírodní vosk ale omyl.P.S ale opět...co člověk to názor.

 

Nezbývá než to vyzkoušet.

 

Tady jsou fotky té mé špindiry :)

 

post-81-0-90676700-1419962745_thumb.jpg

post-81-0-45124400-1419962754_thumb.jpg

post-81-0-20725400-1419962763_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Lanci: na fotce to vypadá divně ale v reálu mnohem lépe.

 

Jinak dnes 31.12.2014 servis BMW Stratos:

 

- výměna palivového filtru

- výměna vzduchového filtru

- nastavení sbíhavostí a geometrie po výměně spojovačky (zaměření podvozku KDS)

 

Komplet za 5266,- Kč naprostá spokojenost hlavně po finanční stránce.Palubní počítač ukazuje výměnu oleje v roce 2016 :) ale na jaře ho tam vyměnim.Krásná práce když si vzpomenu jak mě tady hodně lidi odrazovalo že to je prémie a že se na servisu nedoplatim...

 

Za tu radost z jizdy to opravdu stoji :)


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...