Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Tak už je kočárek přezutý a připravený na příšti tyden směr Madarsko :)

vypadá to hrozně na těch kolách.

 

Jinak moje barva je hodně málo vidět na silnici jelikož to je Le mans blue.Tato barva se dáva jen do m-packetu a je pravda že jsem jich moc neviděl a když tak ve verzi limuzina.

 

Pár fotek z pracovního parkování pod oknama kanceláře.Škoda že už ted soukromé auto nemužu využivat v pracovnim procesu...kde jsou ty časy kdy mi platili cestáky :(

 

P.S škoda že mě docela hodně zklamal Štěpan i přesto že mi slíbil že připraví auto na zimu tak se to nestalo.Nevím...třeba mu křivdim...třeba má nějaky zdrav.problém ale moc mě to mrzi že to letos nedopadlo.Potřeboval bych sehnat někoho podobného ale pochybuju o tom protože Štěpan byl srdcař...velký profik a dříč :(


 

post-81-0-18735700-1416694131_thumb.jpg

post-81-0-16480200-1416694141_thumb.jpg

post-81-0-02870600-1416694599_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Máro: sám asi moc dobře víš že to neni sranda a já osobně bych to nezkoušel na mazlíkoví,nemám na to a udělal bych vic škody než užitku.Dokonce auto ani moc nemeju,jen to oplachni jednou za tři měsice a vyluxuju vnitřek.Když je profi přístup tak to auto stačí umýt opravdu jednou za půl roku.To se fakt vyplatí ale bohužel...Štěpan odpadl a nejhorší je to že nevím proč...z naší strany byl přístup k němu taky si myslím jedinečny...no uvidíme.Třeba se to časem vyjasní.

 

P.S nejhorší je to že bych byl schopnej popadnout auto a přivízt mu to pod nos k Brnu.Takový pečlivý přístup jsem v životě u nikoho neviděl a rád za takovou práci zaplatím a je mi jedno jestli to bude dělat dva nebo tři dny.Kousek máme chaloupku takže přísun vina je zaručený :wub:


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

jj, Joska je hlavne super borec, v Brne na pokec a skoleni ho mam v jednom kuse, vozi i kosmetiku atp atp atp... vsak sami uvidite, pokud zkusite. (jinak Matej V. je urcite taky sikula, ale diky kosmetice, kterou pouziva, je to podle me sluzba pro jinou sortu lidi, kterym se rika velicenstvo ;) ale to je jen osobni nazor)

Odkaz ke komentáři

Kluci: diky vsem!

Martas:muzes mi poslat mobil na toho kluka pres sms. Nakontaktuju ho a sverim auto pres vikend.

 

Maro:to je prave duvod proc s Brumlou nejezdim do mycky. Byl tam jen jednou ve Stratosu a od te doby maji zakaz.

 

Jirko:Matej ma nesmyslny castky. Stepan mi to delal za buro a patlal se s tim cely den.

Odkaz ke komentáři

Dám avízo.Na moje zkušeností čeká vic "nadržených" lidiček :D minimálně pět aut mu dohodim jen z okoli rodiny,zbytek kamarádi a známí(dalších pět aut) Já si myslím že to bude dobré.Sice po desetiminutovém telefonátu toho člověk moc nepozná ale mám šestý smysl který mi řiká že to bude kvalitní náhrada Štěpana.


P.S a pak že trojka má malý kufr...zvláštní je že jsem minimálně třikrát udělal Německo s celou rodinou,Slovensko dvakrát dovolená,Madarsko na týden termály a v plném obsazení dva dospěly a dvě děti - 15 a 13 let :) čím větší kufr tim vic krámu...Tato fotka je z doplnění zásob ze včerejška :)


 

post-81-0-96259100-1417260456_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tome to je moje oblíbená značka i v oblečení a rozhodně to není firemní obuv.To by firma nezaplatila...nám ted zatrhli i kalendáře...šetří se uplně nesmyslně ale to jsme zase někde jinde...ale je fakt že to asi Krocan napsal kvůli barvě která je mým chlebodárcem :) http://www.eshop-outdoor.com/

 

Jinak pár fotek z diagnostiky-filtr pevných částic...jako důkaz že auto je v pěkné kondici.P.S aspon to řikali mechanici že nebylo potřeba spouštět nucenou rekuperaci.Tak jsem docela rád.Jedeme dál...

 

 


 

post-81-0-06843200-1417299170_thumb.jpg

post-81-0-62590300-1417299184_thumb.jpg

post-81-0-06674700-1417299194_thumb.jpg

post-81-0-40019500-1417299207_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...