Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Dnes už jsem se vytočil a zavolal do origo náhradních dílu...že už to nebudu řešit.Bere mi to čas a energii...takže když mi řekli cenu Osram výbojek ve Stratos auto tak jsem myslel že cestou přes R35 otočím auto na strop.....

 

Premiové auto premiové ceny..?:-)

Odkaz ke komentáři

To nemusí být pravidle, záleží, kde člověk nakupuje. Já měl výbojky kus za 812kč, ale nebral jsem žádné prémiové jako Roman, v audi by výbojka stála raketu taky. Jinak třeba příklad srovnání cen Audi vs Volvo, když tu psal Tomáš cenu. Mě vyšly přední kotouče + desky na 4488Kč a to si troufám říct, že tam mám o dost větší kotouče, ale nevím to jistě :)

Takže závěr takový, že takové to spotřební zboží se dá v pohodě i na audi ;)

Odkaz ke komentáři

Ne, to byla cena z Granexu za Brembo sadu. Ve Frodu mi to nabízeli i s prací za cca 7 tis, přičemž netuším co by mi tam dali za kotouče a destičky, takže počítám že ve Volvu by to stálo tak +/- 15 tis. Mně to vyšlo i s prací, barvou a natřením Hemerittem na 5,2. Jinak ty Bremba byly dražší než ATE, tam by byla cena tak cca 3,5 za matroš. Podle mně jsme +/- nastejno. Neberu to, že tam byly i nějaké prapodivné "značky", kde bych se vešel s matrošem tak do 2,5-3 tis., ale něco takového si na auto nedám.

Odkaz ke komentáři

Tome,tak já toho pána vyzkouším :) Mě v nejbližší době čekaji zadní brzdy tak schválně poptám autor.servis a pak to porovnám s tim tvým dodavatelem.Ten první cos mi doporučil na kuchyn neměl chybu.Korektní dohoda a dodání :palec:

 

Dnes menší úklid ve sklepě.Pomalu jako v pneuservisu ^_^


 

post-81-0-72970300-1425125368_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Miroslav Grašar, Granex autodíly

autodily@granex.cz

+420608862512

 

Můžeš mu říct, že je to na doporučení.

 

Už jsi se koukal za kolik tam brzdy na to tvoje má?


Když někdo funguje dobře, tak ho chválím kudy chodím a když je někdo hovado, podvodník a podobně, tak dělám totéž, jen naopak. ;)

Odkaz ke komentáři

Tak kluci z svitlip si na první pokus neporadili ...takže asi bude druhé kolo :( předfacelift udělat jde ale FL už je prý o kus dál co se svícení týče.Jsem docela zklamany...těšil jsem se.

 

Tomas: díky za kontakt.P.S až budeš stavět hnízdečko tak snad taky dám užitečné a prověřené řemeslniky.


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Přidávám několik fotek z letošní akce BMW xDrive Tour. Roman už program popsal, můžu jen potvrdit, že to byl skvělý zážitek. Celá akce byla velmi profesionálně zorganizovaná. U losího testu člověk trochu potrénoval psychiku, kdy podvědomí napovídá šlapat na brzdu, i když je to špatně. Xdrive pod plynem to krásně srovnával. Taky mě nejvíce zaujala řada 4 Gran Coupé, dvoulitr dostačující, třílitr úžasný a na slalomu neuvěřitelně agilní :palec:post-704-0-42821600-1425509247_thumb.jpgpost-704-0-11462500-1425509193_thumb.jpgpost-704-0-96780900-1425509198_thumb.jpgpost-704-0-69430000-1425509209_thumb.jpgpost-704-0-86645800-1425509215_thumb.jpgpost-704-0-34623100-1425509222_thumb.jpg post-704-0-26061000-1425509229_thumb.jpg post-704-0-89342800-1425509234_thumb.jpg[zdroj: http://www.xdrivetour.cz]

post-704-0-50964800-1425509185_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Auto dnes vyzvedavam z repase bixenonu takze budu vedet navecer. Jinak to jsou dva kluky z bmw fora co se tim rekl bych velmi slusne zivi.

 

Denni sviceni bylo pred tim o nicem a pri slunecnim dni to nebylo skoro videt. Ted tam prijde (snad) origo angel ocicka. Svitit pres den xenony je kravina. Samozr.na dalnici je zapinam automaticky neboli nad 140 km/h se to zapina samo.

 

Sam jsem zvedavy na vysledek.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tak víš jak...Pro mě pořád lepší starý pekáč s odzkoušenou motorizaci a typem motoru než cokoliv jiného.Rozhodně toho nelituju i když 95% lidi by za ty prachy koupili uplně novou Octávii nebo wošklivej Hjundé se čtyřma kolama a volantem...je to o tom co každý preferuje. A jestli to je šestiletý nebo desetilety? No a? Vždyt to má malý nájezd a dost slušnou výbavu :) ty mě nerozháziš :jelen:

 

P.S a ty se styd :lol: vyměnit takovou značku za Audi.Brrr :smich::lol:

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Ten odkaz co dával Mára...no pěkny.Co na to řict.To je prostě stará baworácká klasika :)

 

Jirko: my víme žes tu Audinu nevybiral ty ale pani :lol::smich: protože ty bys to jinak nekoupil :jelen:

 

Za chvilku nahraju fotky ze včerejška :)


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Miro ta první foto je dálka.A jestli to oslnuje? Na mě blikali jen dvakrát od doby co to auto mám a to navic když jsem měl v noci zapnutý asistent dálkových světel,které řídí čidlo na čelním skle.Funguje to dost spolehlivě.

 

Jinak ty kroužky svítí brutálně dobře,poznávam to i na dálnici jak uhybaji auta doprava :D je to nastavené taky na čidlo,ve dne to svítí naplno a jakmile se zapnou hlavní světla tak intenzita angel eyes se zmenší.

 

Takhle to vypadalo před úpravou . (takhle nepěkně :( )


 

post-81-0-55988200-1425846240_thumb.jpg

post-81-0-48128400-1425846252_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Bohužel fotky ještě nemám ztažené a z mobilu se mi to nechce dávat.

 

Jinak ted řeším očistu vozidla ( důkladnější) a pořád se nemužu rozhodnout. Nechce se mi dávat dvacku za "lepší očistu" jelikož nevím jak to auto ještě budu mit dlouho.Našel jsem ted kluka z Hradce,vypadá to dobře až na ty ceny.Auto by dělal celé dva dny.

 

Minulý týden jsem zkoušel ještě Štěpana ale marně...to mě tak štve.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...