Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Jardo RFL me nevadili na německých dálnicích a silnicích ale jakmile jsme překročili čáru tak kdybych je nechal tak budu mit rozvrzanou palubovku a celkove tvrdy i bez tak sportovne ladeny podvozek.

 

Martas: ty jsi koukam pekny kanec! Ještě Ti dlužím parkovani u Zvonarky :)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Uz me ta elektronika začíná štvát ale na druhou stranu pořád lepší než mit podhustene kolo nebo zadreny motor. Dolil jsem půl litr modré chladici kapaliny a je to cajk. Uz skoro dva roky mam Brumlu. Neskutecne to leti a občas mám stavy na výměnu. ..to bych si nejradeji nafackoval.

 

Dnes jsem stal vedle nove O3 a na delku uplne stejna velikost s tim rozdilem ze tvary skodovky je proste nuda vc.interieru :( ale ereso bych asi bral ale rozhodne v combajnu. Limoska ani omylem...max. by musela byt dost lepší cena...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak je docela blbé protože když se to stane někde dál od domova tak jsem docela nahraný.

Uvažuju že tam vrátim žloutenky :P až odejde nějaká z běloby co tam je ted ale prý by měli vydržet minimálně 70 tisic km. Včera jsem prohlížel staré fotky jak jsme to vezli z DE před dvěma lety a vypada to nějak jinak,nějak agresivněji nebo nevím jak bych to napsal :wacko:

 

post-81-0-98557900-1414840345_thumb.jpg

post-81-0-97992200-1414840972_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tak zhruba před týdnem jsme absolvovali cestu na Slovensko dvouma rodinnýma vozy :D

Co se týče Brumly tak mimo malého zavazadlového prostoru(i když to je také relativní) nemužu říct nic protí,horší to bylo s Fabii,nasledky byli poněkud horší...odešlo naštěstí v HK ložisko pravé a čepy(hučení od nápravy) sebemenší kopeček a auto "plakalo" ale je fakt že bylo také slušně naložené včetně rakve.

 

Pár fotek.P.S hlavně že jsme dojeli v pořádku.Překvapila mě spotřeba na dálku u Fábie na delší trasu 1,4MPi plně naložena za 5,6 l. u mě šla spotřeba o dvě desetiny výš...na 7,3 :pivo:


 

post-81-0-10378400-1415120844_thumb.jpg

post-81-0-37834700-1415120867_thumb.jpg

post-81-0-49535500-1415120882_thumb.jpg

post-81-0-78939200-1415120893_thumb.jpg

post-81-0-89791700-1415120907_thumb.jpg

post-81-0-28026400-1415120932_thumb.jpg

post-81-0-94869800-1415120976_thumb.jpg

post-81-0-76743800-1415120989_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tak znáte mě ne? :))) u mě v autě se neji a ani se nepije...přece to pak po harantech nebudu uklízet!!! :smich::lol::smich:

 

Kucí,nás jelo deset lidi.Brácha nemohl použit služební Fabii tak se vzala naše "nákupní taška" jeli i rodiče takže v obou autech po pěti lidech.Táta má cupé CC jen pro 4 lidi takže nebylo moc na výběr...

 

Dnes jsem mluvil s BW motors a při první cestě do Prahy zajedu na diagnostiku co se týče filtru pevných částic.Báwo je prý dost chytré auto ale co se týče toho filtru tak to upozorní na poslední chvíli což bývá docela pozdě.Je to otázka 1500,-Kč a udělaji mi celkovou diagnostiku pro moje klidné spaní.Uvažoval jsem i o výměně baterie po pěti letech a to si taky nechám změřit popř.vyměnim.(Jirko,plati Tvoje nabidka?)

Objednal jsem zadni pneu letní nakonec to budou Michelinky Pilot sport3 takže si to auto ještě chvili nechám když to vidim okolo jak se serou nově vyrobená auta tak nějak ani nevím do čeho bych šel dál.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...