Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Viktore: kola byli součásti vozů,na těch R18 origo jsem vozidlo dovezl z DE.Je pravda že origo kola maji něco do sebe.Jinak mě v pneuservisu festovně překvapili protože mi zbrousili ostré hrany a nastřikali to střibrnou barvou.V poledne jsem je odvezl a v 16 hod.to bylo hotové bez poplatku a za předem dohodnutou cenu.Koukal jsem jako puk! :)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tady mas malou zminku o pneu Hankook Romane, kdyz si je tolik odsuzoval..

 

http://www.pneunet.cz/pneu/20071/hankook-k115-ventus-prime-2-225-45-R-17-XL-94-W-letni/

 

cituji: "Společnost Hankook bude dodávat pneumatiky do prvovýroby německé automobilce BMW. Pneumatiky K115 Ventus Prime 2 budou montovány na všechny modely BMW řady 1. Rozměr 195/55 R16 pro modely 116i, 118i, 116d a 118d, rozměr 205/55 R16 pro model 120d.

 

Jin-Wook Choi, viceprezident Hankook Tire pro Evropu říká, že spolupráce s BMW svědčí o velmi vysoké kvalitě a permanentním rozvoji firmy Hankook."

Odkaz ke komentáři

Tak to je jiná liga Aleši ale radost z jizdy je i s mnohem levnějším bawem :) to je pravda.

Když tady někdo psal že jezdi rád nakupovat s mladou přitom nakupování nesnáší(myslím že to byl Petr P2M) tak jsem tukal na čelo...ted to můžu potvrdit.Za poslední měsic už podruhé :lool:

 

Dnes jsem nechal zkontrolovat geošku jelikož ty RNF se mi zdáli že jsou trošku vic sjeté na krajich a vypadá to dobře.P.S jen pro zajimavost---servis BMW mi řekl cenovku 3 tisice a dvě hodiny práce a ty samé měřáky u kamaráda co se tim živí za pětikilo a 40 min.práce :)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jirko: nebojim se toho,když vyloženě nevymeteš nějakou velkou díru tak si myslím neni důvod dělat geometrii každý rok.Ono se to dá poznat i na sjiždění pneumatik jestli ubývaji rovnoměrně nebo ne,na té šiřce to je krásně vidět ;)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...