Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Nová 3er se náramně povedla. Momentálně probíráme ve škole designovej rukopis německejch automobilek. Osobně jsem dost vysazenej na interier, takže určitě kvituju posun toho středovýho tunelu + obrazovky infotainmentu a implementace "nový" šaltpáky. Posunula se taky "plastovost" v interieru, respektive z vyšších modelů přišli esteticky hodnotnější materiály. Bohužel v OIII to šlo na můj vkus přesně obráceně oproti odcházející generaci.

Odkaz ke komentáři

Aleši: kola jsou hezky ale já zůstávám u svých originálů,už je mám obuté na nových Conti Sport5.

 

Co se týče krádeže tak to je sice mazec ale každý rozumný člověk by to měl zabezpečit nejlip jak to umí...aby se mu pokud možno vrátilo,bud celé a nebo aspon kdyby se švihlo tak aby se už nikdy v životě nenašlo(dobrá pojistka)

post-81-0-52280900-1363452581_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

210kW je veľa, dnes som šoféroval ešte lepšieho "hajzla" než je tvoj Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde, ale auto s takým výkonom by som nemohol mať...jednak ideš 60km/h a máš pocit že stojíš (to v OII sa ti zdá že letíš pri takej rýchlosti) a druhé že trochu ťukneš plyn a je tam 120 :o

Odkaz ke komentáři

Přesně tak ... je to o člověku ne autě .

 

A srovnávat BMW a Alfu je blbost!Už jen z toho důvodu,že řízení něčeho co má 250 koní na zadek a řízení auta s 250 koni na předek je velký rozdíl .

Obadva auta jsem řídil,ale v baworáku člověk už musí mít hlavu na správném místě a drobátko zkušeností,aby si s ním ten autak nezatancoval.

 

Každopádně všechno co jezdí a má jakýkoliv výkon je zbran ... at už má 43kw nebo 340...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...