Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Petr: ale jo,jede to slušně ale Krocan to uhodl správně :D

Jedeme ke slovenským bratrům tak to protáhnu na dálku ale samozřejmě že už to nebude na jednu nádrž tam i zpět...ale nějak mi to nevadi,jsem zvědavý na výsledek při plné nádrží.Počítám okolo 750-850 km na full palivo.

 

To rozložení musim zjistit,to mě fakt zajimá,zkusim se zastavit v servisu až pojedu okolo.

 

:)

Odkaz ke komentáři

No nevim, ja mam u A6 toto: Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu (kg) N.1,N.2,N.3,N.4 1300 / 1300

 

To by bylo teda 50/50 ne? A to je nesmysl, to A6 urcite nema ;)

Tak asi ne, u SII to celkem odpovídalo, že na těžším předku bylo větší přípustné zatížení.

Odkaz ke komentáři

Veliky luxus! Zajimalo by me to ale v realu z pohledu protijedouciho ridice, jestli to vazne ma takovy efekt a vubec neoslnuje. Viktore, nekde v nejakem casopise jsem cetl test, kde srovnavali vsechny typy hlavnich svetlometu, vcetne fullLED. Udajne velikej rozdil. Ja muzu potvrdit tvoje tvrzeni, stal jsem na semaforu v noci, vedle me nova A6 s fullLED a ja si pripadal, jakobych tam mel světla ze Š105 :lol: .

Lexus to ma v novem LS podobne jako ty bawa. Audi ma dokonce fci, ze se svetla nataci podle gps map.

Odkaz ke komentáři

Viktore: super video,díky :palec: Za pár týdnu pokecáme,těším se.

 

Robe: to na mě dnes před chvílí zkoušela na olomoucké dálnicí asi třiletá A6 :D nevím jaký mohla mit výkon(dvě trubky po stranách) ale trhnul jsem ji :) jinak na to mr...m

 

Zatím po ujeti cca 700 km po rychlejších komunikacich jsem šel na 6,8 až 7 litrů s tím že na to občas fakt s chuti šlápnu.Když porovnám s O dvojkou tak výkon je teměř dvojnásobný a spotřeba paliva u modrého hajzla o 2 až 2,5 l.více což je opravdu zanedbatelny.Mám k dnešní hodině najeto na plnou nádrž 810km a dojezd ukazuje 100km.

 

Akorát mě tak trochu zaráží že tam je asi sekunda a půl až dvě prodléva(jakoby vzduchová mezera) když na to šlápnu a chci vytrhat asfalt :D za to potom neskutečný mazec až se toho začínám bát :lol:

Odkaz ke komentáři

 

Akorát mě tak trochu zaráží že tam je asi sekunda a půl až dvě prodléva(jakoby vzduchová mezera) když na to šlápnu a chci vytrhat asfalt :D za to potom neskutečný mazec až se toho začínám bát :lol:

Romane, není ta prodleva převodovka, co tam je vůbec za převodovku, samo, že vím automat, ale další popis?

 

 

Při tom sešlápnutí si převodovka podřazuje? V jakém jsi režimu? Co když to přidupneš až na podlahu?

 

 

Odkaz ke komentáři

Romane čus : )

 

Co se týče převodovky tak je to asi u všech modelů stejný .

Já jsem nějakou dobu řidil BMW E46 320D v automatu a ta prodleva tam prostě je , štěstí je v tom,že není zas tak velká a celkový dojem z řízení byl skvělý ,ale člověk si musel dávat pozor hlavně při vyjíždění z křižovatky ,aby to vystartovalo zavčasu .. Ten samý pocit jsem měl když jsem testoval 330d taky E46 v brněnském bazaru ,, bylo to to samý .

Můžu říct ,že tadle převodovka je zlatá :) protože když si vzpomenu jak jsem jel z německa do třince ve Fordu Mondeo 2.0 Tdci automat :D .. to se nedá srovnat .

 

 

Co se týče cen PH :) dneska v ostravě jsem viděl na ceduli 38.90,- já tankuju kousek u Třince za 34,- :) a to se vyplatí :)))

post-863-0-62949500-1362247832_thumb.jpg

post-863-0-26390400-1362247841_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...