Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Péto: proč? :(

 

Jinak jsem rozhodil sítě ohledně našeho telef.hovoru v pátek...pracuju na tom,v ponděli bude na 99% výsledek.

 

Michale: to bohatě stačí ta velikost :)

 

Gerrik: zapni TV doma a zmenší velikost - výsledek je jako v autě.

Je to docela nebezpečny tak maximálně pouštím klipy na DVD,takhle se málem rozsekal jeden můj kamarád a nebýt toho radarového oka tak je asi na měsici...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tak me ta velikost digitalni rychlosti prijde stejna jako velikost cisel v budikach, podle me to postrada smysl :huh: Jediny smysl je, ze muzes odecist rychlost s presnosti 1km/h nez 5km/h. Tot muj nazor.

Je ta rychlost snimana podle GPS nebo to je stejna rychlost jako budiky? To by pak mohlo mit uz vetsi opodstaneni, kdyby to bylo dle GPS.

Odkaz ke komentáři

Michale: tak to fakt nevím.Měl jsem to jako "cenu utěchy" protože se nepodařilo nakodovat to svícení mlhovkama(corner) ale slíbili mi kluci co opravuji baworáky v Praze že mi seženou jetou jednotku kde se to potom dá nakodovat.

 

Byl tam zrovna kluk co dělá mechanické opravy tak jsem se ho ptal na výměny oleje v autom.převodovkách.Prý by se to mělo udělat při 110 až 120 tisicích,stoji to šest tisic a dělaji to běžně,byli tam pěkny auta na opravu a viděl jsem je v akci a asi bych se tam nebál svěřit auto.

 

Přijel tam sedmičkový bawor a při otevření dveři ze spodních dveři se vyobrazil ledkový znak symbol BMW...nechápal jsem,to byla parádička :) Ptal jsem se na cenu a prý okolo tisicovky.

Odkaz ke komentáři

Michale: tak to fakt nevím.Měl jsem to jako "cenu utěchy" protože se nepodařilo nakodovat to svícení mlhovkama(corner) ale slíbili mi kluci co opravuji baworáky v Praze že mi seženou jetou jednotku kde se to potom dá nakodovat.

 

Byl tam zrovna kluk co dělá mechanické opravy tak jsem se ho ptal na výměny oleje v autom.převodovkách.Prý by se to mělo udělat při 110 až 120 tisicích,stoji to šest tisic a dělaji to běžně,byli tam pěkny auta na opravu a viděl jsem je v akci a asi bych se tam nebál svěřit auto.

 

Přijel tam sedmičkový bawor a při otevření dveři ze spodních dveři se vyobrazil ledkový znak symbol BMW...nechápal jsem,to byla parádička :) Ptal jsem se na cenu a prý okolo tisicovky.

Romane, vždyŤ už jsem ti to psal, že se doporučuje měnit na 120tkm ;)

Odkaz ke komentáři

Tome: ano,já vím,díky.

 

Gerik: jo,je to tak,asi máš pravdu ale i přesto se mi to moc líbí.

Jinak po dohodě s mým osobním návrhářem bude časem lesklá černá střecha(ve spojení s panoramou která se táhne až dozádu) to bude si myslím povedená úprava plus hagusy bud do hliniku a nebo do střibrné barvy.Budeme to dělat své pomoci s kamarádem,který se tim živí,tak jsem zvědavý na výsledek :)

post-81-0-62537100-1360524962_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Je fakt že m-packet je snížený o cca dva cm ale ta červená na té zemi opravdu se pomalu plazí :D

 

Tome: tak ceny výměny oleju u automat.převodovek jsou různy-od 6 tisic do 8 tisic prý podle počtu proplachu.Čekal jsem mnohem větší pálky! :palec:

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

To uz je podle me trochu prehanka, ze je to hrich apod reci. Je to porad "jen" bmw, to nemyslim nejak zle jako urazku. Nereknu kdyby to byl veyron nebo nejake ferrari apod kousky, ale takhle to moc hrotite. Cerna leskla strecha by byla pekna. Ted ma cast strechy cernou kvuli panorame, takhle by to bylo cele cerne a podle me peknejsi...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...