Přejít na obsah

Vykradená OII


Bladik

Doporučené příspěvky

Ještě mě napadlo, že v pátek jsem si auto vyzvedával ze servisu, tak mechoši, co na tom dělali to mohli mít dobře zmapovaný, co mám všechno v autě a náhradní klíč, nebo odchyt kódu na centrál pro ně asi taky není problém, ale dokázat to někomu...

 

 

Nakodovali ti v servise druhe D.O. k tvojmu autu. A vecer si pomocou neho otvorili auto vylozili veci a zas zamkli :D

Odkaz ke komentáři

Ale ten policajt - když se mu podíváte na ty pazoury, tak by z něj mohl ta jména dostat, ne? :D

Jenže co je to platný, když ta státní zástupkyně ho zase pustí...

 

 

To je tenhle posr... stát kde se z tý demokracie můžem zbláznit... Když se jede gumball 3000 tak se naši policajti na ně akorát dívaj a NEMUZOU nic udelat podle zákonu... přejedou hranice, nemci zákon nezákon jim zavřou rovnou na hranicích auta na celej víkend do kasáren a velitel si vypne telefon a odjede na chatu... Je prostě jasný o co jde a že to ohrožuje všechny normálně jedoucí a nějaký dokazování jestli to je závod a nebo charitativní akce :D jde stranou... Zrovna tak nějaká diskuze jestli je zloděj a nebo to jenom chudáček přechovával.... našli u něj hromadu kradenejch a hrát si ze slovíčkama zloděj - přechovávatel....

 

Nj zaslepený zámky jsou v podstatě k ničemu... vytrhne záslepku za 10 vteřin (má na to vybroušený pajcřík, ale stačí i velký šroubovák který narve mezi záslepku a kliku a zapáčí a záslepka je za 10 vteřin venku...) Do vzniklé díry šáhne šroubovákem a je tam drážka kterou tím šroubovákem otočí a centrál odemkne celý auto...jakoby to udělal klíčem.... Tak se ještě ta drážka zapatlávala tvrdnoucím kitem, aby do ní nedostal ten šroubovák... Alespoň takhle to bylo u O1 a u O2 to bude nejspíš stejně...

 

Kámošovi kdysi ukradli auto... náhodně na něj po roce narazil sám... zaparkoval vedle něj... bylo mu něčím povědomý, ale celý vnitřek i nějaké věci venku byly jiné, ale pár detailů sedělo a byly to věci zrovna takový kuriozní... toho trklo. Tak kouknul pod auto a tam hliníková trubka kterou nařízl a narazil na prasklou trubku výfuku a stáhl nějakejma páskama a klemama... celkem neopakovatelný originál... tak zavolal policajty... současne s nima dorazila holka s klukem. Policajti jim zkontrolovali papíry a chtěli je pustit, že mají papíry OK. No musel jim dokazovat co všechno kde v autě najdou, dokonce měl ještě i klíček od kaslíku před spolujezdcem až je tedy přesvědčil (ověřovali si že fakt nahlásil před rokem krádež) a radili se se šéfem co mají udělat. Nakonec auto tedy zadrželi. Po 6 měsících se prokázalo, že kasle má přeražený číslo a je opravdu jeho, ale motor ne a ten že zůstane tý holce... Takže mu vrátěj auto ale bez motoru.... takže se s holkou dohodl a za 6000kč od ní ten motor koupil.... Holka tvrdila, že měla stejný auto, nabourala ho a na vrakovišti jí řekli že za 10 000 ji ho opravěj.... Zřejmě ukradli stejný auto a co šlo tak z její bouračky přeházeli na to jeho ukradený aby to holce nebylo nápadný - barvy tapecírunku atd... tak ho přivezl domu a za týden mu ho před barákem ukradli definitivně....

Odkaz ke komentáři
Ale ten policajt - když se mu podíváte na ty pazoury, tak by z něj mohl ta jména dostat, ne? :)

 

Jj Láďa Siebert, je vedoucím toho oddělení a taky bývalý taxikář, někteří Pražáci, ho možná znají... bohužel ty jeho pracky mu nepomůžou, v tom, co mu překazí Tr. řád

je to fakt smutný... A ten Vohnický, nebo jak se jmenuje, bude zkušenej... dost pašíků dozná víc skutků a on zatlouká a zatlouká...

Přeji všem, aby Vás nic podobného nepotkalo...

Odkaz ke komentáři
Ty vole, kdyby mi ten zmrd tohle provedl, tak mu vypálím barák. Zub za zub... :o

Tohle si nech do Plivárny nebo na doma, tady je to k ničemu :lol:

Ahoj, nevíte nekdo kdo dělá v Praze zaslepení zámku kvalitně? levně? OII

A co zadarmo? Nejlepší věci jsou přece zadarmo :D Když něco chceš, musíš platit, víš?!

Bohužel, auta se kradou a krást budou :smich: Jako dnes ráno u sjezdu z teplický dálnice, stála zasněžená kokta, rozbitý okno a neměla kapotu :palec:

A bylo kradené? Co když bylo jen nabourané?

Odkaz ke komentáři

Je to děs, co si Ti zloději dovilí!! Kamarád si nedávno koupil peugeota 406 a hnedka po asi třech dnech se mu do toho taky nekdo zkousel dostat....vsiml si poskozenyho zamku u dveří spolujezdce. Při tom takový už starý auto a nemá tam ani rádio,tak vůbec netušim, co na něm koho lákalo:D

Njn, je to prostě hrůza v dnešní době!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak mi volal kamarád že ráno došel k autu (OII RS) a měl pootevřené zadní levé dveře, auto odemčené, vepředu vypnutá lampa, přední sedadla vypumpované úplně nahoru(asi hledali jestli není něco schovaného pod sedadlama), měl v autě 2 nabíječky na mobil, ale zůstaly tam. Tak procházel sídliště a viděl stejně otevřené Ibizu, Leona, 2 oktávky a supaII... Realita na sídlišti Brno-Vinohrady. Hajzlíci...

Odkaz ke komentáři
Tak mi volal kamarád že ráno došel k autu (OII RS) a měl pootevřené zadní levé dveře, auto odemčené, vepředu vypnutá lampa, přední sedadla vypumpované úplně nahoru(asi hledali jestli není něco schovaného pod sedadlama), měl v autě 2 nabíječky na mobil, ale zůstaly tam. Tak procházel sídliště a viděl stejně otevřené Ibizu, Leona, 2 oktávky a supaII... Realita na sídlišti Brno-Vinohrady. Hajzlíci...

cozeeeeeeeee?? neastras ja jsem taky z vincek kua,a le je pravda ze jsem vcera sel k autu a mel jsem ohnutou gumu uu okynka.. mozna blbost jo ale okynka v mrtazu nestahuju a jsem si jist ze to tam tak nebylo!!!

Upraveno uživatelem burek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...