Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Dneska v Jevíčku (u Svitav) na benzince černá dvojková Octavia, cca 14:30. Stihnul jsem zaregistrovat jen barvu, že je dvojková a nálepku na kufru. Jestli kombík nebo ne, bohužel nevím. A ještě jsem stačil zatroubit. Já v červené O1 lift směrem na Chornice. Možná to byl Martty23, tak se třeba přizná :)

Upraveno uživatelem bullitson
Odkaz ke komentáři

Dneska v Jevíčku (u Svitav) na benzince černá dvojková Octavia, cca 14:30. Stihnul jsem zaregistrovat jen barvu, že je dvojková a nálepku na kufru. Jestli kombík nebo ne, bohužel nevím. A ještě jsem stačil zatroubit. Já v červené O1 lift směrem na Chornice. Možná to byl Martty23, tak se třeba přizná :)

 

Ne ne, to já nebyl. :) Od soboty su na cestách (Letovice - Brno - Letovice - Hradec Králové - Česká Lípa - Rumburk - Praha - Karlovy Vary - Praha - Rumburk - Liberec), tak jsem doufal že někoho potkám a nikde nic. :)

Odkaz ke komentáři

...mi se nelíbí, když někdo vyfotí cizí auto a aspoň částečně neumaže značku.. Přitom to každý z nás u svého auta dělá.

 

Mno, foto jsem upravil, nicméně v tomto případě by to asi nikomu neublížilo - vyfoceno v Chorvatsku.

A že by si to tady někdo vyhlédl a pak šel auto ukrást....

Odkaz ke komentáři

 

Mno, foto jsem upravil

To si myslím bylo víc zbytečný jak sem to foto vůbec dávat když si přečteš název vlákna ;) Pokud bych sem dal každou Octu jakkoliv upravenou kterou sem potkal či viděl ať u nás či v zahraničí tak už bych měl ten povolenej limit dávno v čudu a tohle vlákno by bylo hódně dlouhý. Já osobně mám na členy smůlu, oči mám dobrý a umím si všímat, ale za celou dobu co sem tu, sem potkal jen jednu Octu s lepkou (za jízdy nefotím), a to na cestě z Jihlavy na Třešť. Přes sezónu najezdím vcelku dost po našem území. Asi když vyjedu tak jsou všichni po tahu a nikam nejezdí :lol: Kdyby náhodou, tak 12. Ostrava, 13. 14. Přerov a okolí (Vašu nepočítám, u něj se budu cíleně stavět), 14. Valtice + místa po cestách (i Rakousko), tak se prosím vás neschovávejte :lol:

Odkaz ke komentáři

Ono já to beru dle sebe. Nejsem rád, když mi někdo fotí auto a bez retuší ho vystavuje na internetu. Na srazu OK, ale nemusí na internetu roky viset fotky mého auta, kde třeba budou patrné firemní polepy - každý nemusí vědět, co dělám, ani jakou mám RZ.. Asi to každý vidí jinak, ale třeba mi by to vadilo. Pokud jinému majiteli takto vyfoceného auta ne, OK, nic neříkám :)

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

To si myslím bylo víc zbytečný jak sem to foto vůbec dávat když si přečteš název vlákna ;) Pokud bych sem dal každou Octu jakkoliv upravenou kterou sem potkal či viděl ať u nás či v zahraničí tak už bych měl ten povolenej limit dávno v čudu a tohle vlákno by bylo hódně dlouhý. Já osobně mám na členy smůlu, oči mám dobrý a umím si všímat, ale za celou dobu co sem tu, sem potkal jen jednu Octu s lepkou (za jízdy nefotím), a to na cestě z Jihlavy na Třešť. Přes sezónu najezdím vcelku dost po našem území. Asi když vyjedu tak jsou všichni po tahu a nikam nejezdí :lol: Kdyby náhodou, tak 12. Ostrava, 13. 14. Přerov a okolí (Vašu nepočítám, u něj se budu cíleně stavět), 14. Valtice + místa po cestách (i Rakousko), tak se prosím vás neschovávejte :lol:

Kudy pojedes přes Ostravu :P

Odkaz ke komentáři

Včera při návratu z dovolenky ze Znojma jsem předjížděl kousek od Jemnice zelenou OI lift s "Béčkem" v RZ. Samolepka vlevo nahoře na kufru a jen nápis bez autíčka. V tý rychlostli jsem nestihl fotit. Já jezdím zatím bez nálepky.

Upraveno uživatelem Mirouch76
Odkaz ke komentáři

Kudy pojedes přes Ostravu :P

Nikdy sem tam nebyl, takže tudy kudy mě povede navigace :lol: Ale je jistý že navštívíme s prckem Dinopark a asi i Zoo ;)

 

předjížděl kousek od Jemnice zelenou OI lift s "Béčkem" v RZ. Samolepka vlevo nahoře na kufru a jen nápis bez autíčka.

Si děláš prdel ne, já tady bydlím a nepotkal sem ani jeho a ani tebe :lol: Si mohl zajít na kafe ;)
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...