Přejít na obsah

Fabia III


Doporučené příspěvky

 

Tak jsem si v rychlosti zkusil něco nacvakat a docela mě to potěšilo :)

 

Nová Fabia 1.2 TSI 81 kW 6-stup. mech., style, barevná střecha, panorama střecha, kessy, nějak ty asistenty, multimedia...no víceméně všechno podstatný, řekl bych "plná palba"....a cena cca 430 000 Kč. Vzhledem k dnešní praxi asi nebude problém se dostat u prodejce někam na 390 000 Kč. To mi přijde celkem rozumný :palec:

 

No tak jsem se taky podíval do konfigurátoru a pak jsem schválně šel na VW Golf a nevím nevím, vybavená Fabie není o tolik levnější než Golf v provedení Comfortline, který je slušně vybavený a navíc s bixeny, elektrickou sedačkou a zpětnou kamerou .... a to se nebavím o velikosti auta a pravděpodobně lepších materiálech.

Odkaz ke komentáři

Jenze tyhle auta se budou primarne prodavat v zakladu az stredni vybave, stejne to bude s vyberem motoru. Takhle to dnes je, pokud chce nekdo fullku, jiste nekoupi za 450 tisic Fabii (samozrejme ze se jich proda nemalo ale nebude to trhak prodeje) ale skonci jinde. Prece jenom u Skodovky mam za cca 450 tisic sakra dobre vybaveneho Rapida s xenony, velkym kufrem a vetsim prostorem. Chci-li jeste vic, mam za cca 450 tisic O3 ve stredni vybave funglovku s par priplatky, sahl bych-li po kousku na skoda-plus tak dokonce v Eleganci a nafte...

Odkaz ke komentáři

jar_da: To je možný, já ceny jiných aut v hlavě nenosím...srovnával jsem to podvědomě jen s Beetlem a ten je cca o 100tis Kč vejš (stejný motor).

 

Jinak jsem to bral taky, že 390tis není dneska žádná pálka, takže slušně vybavený auto za ty prachy je cajk. Pokud umí slušně vybavenej Golf podobnou cenu, tak není co řešit.

Odkaz ke komentáři

Nechápem prečo rve zdvihnutie zadnej časti zadných dverí na každú novú škodu, akoby to mal byť nejaký symbol škody, pritom je to len okopčené od konkurencie, ktorá to použila max na jednom modeli, naviac ta nie zrovna vydarená maska a prevalené zadné dvere na každej novej škode, mám dosť.

Odkaz ke komentáři

Ale toto jsou přesně věci, které vnímám jako důvod, proč si to mladí nekoupí. Mladí jsou zmlsaní, já jsem taky a toto by byly věci, které by mě strašně štvaly - tvrdé plasty, úspora, kam se podíváš, omezení funkčnosti... Kdyby udělali stylové malé auto s kvalitami těch větších, dával bych tomuto modelu mnohem větší šance. To, že má stylové barevné kombinace to auto ještě nezachrání a upřímně důchodcům je obecně fuk, jestli tam ta loketka vůbec je, nebo ne, ti to zkrátka neřeší.. Je toho škoda, kvalita Škodovek v posledních letech opravdu znatelně klesla, když jsem jel asi před 14 dny s kolegou v OIII a viděl jsem ty dveřní výplně, chtělo se mi blejt :wallbash:

Upraveno uživatelem Stickler
Odkaz ke komentáři

Pro mě je fakt poslední akceptovatelnou Škodovkou OII, dokonce i dvojkový Superb mě zklamal, čekal jsem více. Nové modely, to je jeden horší než druhý :(

Hlavně, že to má černá světla a milion hran, ale celkový dojem z kvality je více než chabý. Trojková Octávka s černým interiérem bez dotykového rádia s obyč halogeny, to je opravdu humus...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...