Přejít na obsah

Octavia 1 na Octavia 2


Orel005

Doporučené příspěvky

a ja si prave myslim, ze chce delat OII :D

 

moje rada : na tyhle bastly se proboha vykaslete, fotky podobne hnusnejch aut jsme tady uz meli, aneb punta a svetla z alfy, stary audi 80 a predek pomalu z phaetona apod.

 

pokud chce udelat jen O1 FL tak jednak na to mame specialni sekci a druhak to v ni je urcite popsany takze je to na varovani a uzamceni a smazani tematu.

 

navic tady maji byt jen navody a ne dotazy...

Odkaz ke komentáři

Jsem tu novej, takze se omlouvam jestli jsem napsal nekam spatne. Ale proste v sekci navody chtit navod, mi prislo logicke.

Chci z O1 udelat OII a zajimaji me odlisnosti. Neni to zadne bastleni, ale hrani si. Nechci kupovat O2, mam Ford Mustang V6 2006, ale stimhle tim jsem si chtel jen hrat. O kolik je to jinaci nez O1 vs O2 atp... podle me to je jenom uprava klempire aby upravil zahyb u dveri a okna a kdyz komplet cely predek vymenim, tak to musi jit :).

Proto jsem sem polozil dotaz a stejne jako na mustang forum jsem cekal ze lide budou ochotni.

Odkaz ke komentáři

OII není facelift, je to komplet jiné auto do posledního detailu.

Navíc v první Octávce máš nejstarší generaci elektroniky (komfortního systému), tedy nejméně výbavy atd.

Udělat jde všechno, ale určité věci smysl nemají. Buď si vylaď O1 nebo kup O2 a dostaneš auto s víceprvkem, lepším interiérem atd.

 

A téma by šlo přesunout, ne?

Odkaz ke komentáři

A kdo rikal, ze O2 je facelift ?

Panove teda musim rict, ze jsem opravdu prekvapeny, co tu je za lidi. Misto rady, jenom sama negace a machry. Cekal jsem, ze k tomu budete mit jiny pristup.

 

Ja treba vim, ze to proste jde, vezmu 2 kusy blatniku, puvodni a novej a naboduju je do jednoho, pak hodim kyt a mam blatnik na O2, ale na kastli O1 atp... Je to jen o hrani si. Ale to uz nema smysl rozebirat, rady ani nejakeho komplexniho vysvetleni jsem se nedockal. Tady to neni jak na Fordu, tam se asi meze nekladou a kdyz nekdo prijde s takovym napadem na nejakou prestavbu, tak se spis resi co a jak to udelat aby se dosahlo cile. Z vas prispevovatelu tu vidim jen neco ve smyslu "Jezis, co sem lezes ? Jsi novej a my te mezi sebou nechcem tahni"... fajn.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

A kdo rikal, ze O2 je facelift ?

Panove teda musim rict, ze jsem opravdu prekvapeny, co tu je za lidi. Misto rady, jenom sama negace a machry. Cekal jsem, ze k tomu budete mit jiny pristup.

 

Ja treba vim, ze to proste jde, vezmu 2 kusy blatniku, puvodni a novej a naboduju je do jednoho, pak hodim kyt a mam blatnik na O2, ale na kastli O1 atp... Je to jen o hrani si. Ale to uz nema smysl rozebirat, rady ani nejakeho komplexniho vysvetleni jsem se nedockal. Tady to neni jak na Fordu, tam se asi meze nekladou a kdyz nekdo prijde s takovym napadem na nejakou prestavbu, tak se spis resi co a jak to udelat aby se dosahlo cile. Z vas prispevovatelu tu vidim jen neco ve smyslu "Jezis, co sem lezes ? Jsi novej a my te mezi sebou nechcem tahni"... fajn.

 

:prcprc::smich:

 

A co budes mat napisane v TECHNICAKU :lol: OC1/ OC2

 

A homologizacia auta ty nic asi nehovori. Ze. Prva pojicajna hliadka ti zoberie technicak.:lool:B)

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...