Přejít na obsah

Parkovací asistent


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Ahojte mam O II MR 2008 výbava zadný parkovací asistent, jednotka 283B radio stream - zobrazuje sa mi aj na radiu, kupil som Bolero, jednotku 475B, aj gateway, ako to zapojit aby sa mi zobrazovali aj na radiu, kablovacka nie je este FL. Diky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tiež mi to nechce zobrazovať a vyskúšal som už ani neviem čo všetko..

 

jednotka parkovákov 1Z0 919 475 (bez písmenka) kódovanie 100001

gateway Q síce predFL ale 2008 takže by mala podporovať..

kódovanie Bolera 050004000401 aj 0D0004000401 a stále nič.. :(

 

vie niekto poradiť kde môže byť problém?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu ohledně kódování parkasistenta. Koupil jsem nedávno OII 4x4 r.v.2005 MR 2006 s originálním tažným na které mi hned při koupi nešel zadní park asistent (originální z výroby). Už se na to dívalo hodně lidí a nikdo nic moc nenašel. Čidla jsou úplně bez napájení, žádné nevrčí. Po zařazení zpátečky jen dlouhý tón a pak nic. Po vyřazení zpátečky na displeji rádia jen problikne grafika asistenta. Nejpravděpodobnější prý asi bude vadná Ř.J. Když jsem si tady pročítal toto vlákno, tak jsem si chtěl na VCDS zkontrolovat kodování, a nějak mi to nesedí. Tady jsem někde četl že pro můj typ by mělo být 110001, ale já jsem na diagnostice zjistil, že mám 0000001. Už mě zaráží že tam mám 7 číslic a tady se všude uvádí jen 6. Jedná se o ř.j.1Z0919283B. Můžete mi prosím někdo poradit jak by měla být tato jednotka správně nakodovaná? Já ji asi vyměním za novou, ale tu budu muset asi stejně zase nakodovat, je to tak? Děkuji za každou radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest Kedlub175

Zdravím,

 

díky všem (hlavně schéma od JasteRa) za příspěvky ohledně park asistenta a zobrazení na boleru v oktávce MR2005. Ty hodiny prolejzání fóra se vyplatily. V sobotu úspěšně předěláno a ten pocit při zařazení zpátečky je k nezaplacení :)

Musím uznat, že spojit všechny čidla do jednoho kontaktu se mi moc nechtělo, ale ono to vážně funguje :))

 

Díky

Odkaz ke komentáři

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu ohledně kódování parkasistenta. Koupil jsem nedávno OII 4x4 r.v.2005 MR 2006 s originálním tažným na které mi hned při koupi nešel zadní park asistent (originální z výroby). Už se na to dívalo hodně lidí a nikdo nic moc nenašel. Čidla jsou úplně bez napájení, žádné nevrčí. Po zařazení zpátečky jen dlouhý tón a pak nic. Po vyřazení zpátečky na displeji rádia jen problikne grafika asistenta. Nejpravděpodobnější prý asi bude vadná Ř.J. Když jsem si tady pročítal toto vlákno, tak jsem si chtěl na VCDS zkontrolovat kodování, a nějak mi to nesedí. Tady jsem někde četl že pro můj typ by mělo být 110001, ale já jsem na diagnostice zjistil, že mám 0000001. Už mě zaráží že tam mám 7 číslic a tady se všude uvádí jen 6. Jedná se o ř.j.1Z0919283B. Můžete mi prosím někdo poradit jak by měla být tato jednotka správně nakodovaná? Já ji asi vyměním za novou, ale tu budu muset asi stejně zase nakodovat, je to tak? Děkuji za každou radu.

 

pleteš tady kodování jednotek 283 a 475.. to je úplně jiné... 475 už má dlouhé kodování, jednotkou to není

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
Zdarvím pánové.

Potřebuji nakodovat OPS pod adresou 10

Zkoušel jsem kodovaní v Supervagu a nechce přijmout jiné kodovaní . Jinak jednotka je Parkhilfe 4K, 1Z0919475B.

Kodovani je 10 00 01 a potřebuji nakodovat na 110001 .

Našel jsem i kod oprávnění přístupu 71679 kod přijat,ale kodovaní stále nepřijato.

Prosím o radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravím nechci zakládat nové téma tak se zeptám tady.nevím jakou mám přesně jednotku na zadní parkováky,ale mám předfacelit.Budu dávat zadní FL parkováky (už je mám doma i s kabeláží) musí se měnit jednotka nebo stačí přepinovat ? Někde jsem četl že se to dá přepinovat.

 

Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...