Přejít na obsah

Rez předních dvěří u řidiče


joe4090

Doporučené příspěvky

Tak dneska sem byl ve dvou servisech,a bohužel.Není serviska - není záruka.Oni se bojí že jim to škodovka neproplatí.Ještě dnes zkusím jeden servis,a pak to budu muset řešit ze svého rozpočtu.Ani nevím co stojí ty gumy.

Odkaz ke komentáři

Tak zkusil sem ještě jeden servis,a tam to nafotili sepsali a poslali do Boleslavi.Celé to možná neproplatí,ale určitě prej dají velikou slevu.Jinak sem se ptal na kolik to u nich výjde, a řekli cca 20tis. (lak + gumy).Docela ranec,né?

Dám vědět jak sem dopadl.

Odkaz ke komentáři

Tak dneska mi volali ze servisu:Škodovka to zamítla,kvůli tomu že nejezdím na pravidelné prohlídky do autorizáku.Tak ať si to strčej do pr...!!

Nechám si to někde udělat počítám,že mě to výjde do 10 tis i s gumama do dveří (a to je max. cena).Auto mám 3,5 roku a kdybych měl jezdit se vším do autorizáku,tak sem tam minimálně za 100 tis. (alternátor,klimakompresor,oleje,destičky kotouče atd.).Tak že, na tom ještě vydělám.

Odkaz ke komentáři

nesouhlasim s tebou Misaku, vzdy to ma smysl se ozvat nebo zeptat. Ja se ozval, a byl jsem nekompromisni ze podle me se jedna o vyrobni vadu na kterou se zaruka nevztahuje a ze to musi vyresit. Nevim jestli za to mohlo ve finale, ze jsme na tom salonu koupili 3 nova auta nebo neco jineho, ale

bylo to provedeno na naklady SA. Vzhledem k tomu, ze je to za nemaly peniz si myslim ze se to proste vyplati zkusit a zkusit vicekrat, pac je taky dost mozne ze nejaky dostatcne vychytrali majitel servisu si dokaze tu cesticku k tomu aby to bolka proplatila proslapnout a preci jen je to kseft pro jeho autosalon.

Odkaz ke komentáři

Ol@f: možná máš pravdu,ale já když sem to zkoušel,tak mi všude řekli že Boleslav přitvrdila,a že na vše požadují pravidelný servis.

Luka: no jestli jí nemáš obouchanou až do teď,tak si myslím,že pohoříš.Neautorizovaný servis oni neberou v potaz.

Odkaz ke komentáři
nesouhlasim s tebou Misaku, vzdy to ma smysl se ozvat nebo zeptat. Ja se ozval, a byl jsem nekompromisni ze podle me se jedna o vyrobni vadu na kterou se zaruka nevztahuje a ze to musi vyresit. Nevim jestli za to mohlo ve finale, ze jsme na tom salonu koupili 3 nova auta nebo neco jineho, ale

bylo to provedeno na naklady SA. Vzhledem k tomu, ze je to za nemaly peniz si myslim ze se to proste vyplati zkusit a zkusit vicekrat, pac je taky dost mozne ze nejaky dostatcne vychytrali majitel servisu si dokaze tu cesticku k tomu aby to bolka proplatila proslapnout a preci jen je to kseft pro jeho autosalon.

Koupě 3 nových aut může optiku lecjakého problému značně změnit, co si budeme povídat, ale co se záruky na karoserii týká, podmínky jsou jasně dané v servisní knížce, takže když je nedodržíš, můžeš to sice zkusit, ale s velkou pravděpodobností Tě odbudou už v servise. Cesta by pak možná byla přes soud, když by dotyčný prokázal, že sice nejezdil do škoda servisu, ale péče o vůz byla, jen si myslím, že v tom případě je jednodušší to za pár tisíc nechat někde opravit než se roky soudit se škodovkou.

 

Ol@f: možná máš pravdu,ale já když sem to zkoušel,tak mi všude řekli že Boleslav přitvrdila,a že na vše požadují pravidelný servis.

Luka: no jestli jí nemáš obouchanou až do teď,tak si myslím,že pohoříš.Neautorizovaný servis oni neberou v potaz.

Chystala se nějaká novela, která měla postavit na roveň autorizované a jiné servisy, ale nevím, v jakém je stádiu.

Odkaz ke komentáři

To jsem čekal,ale spočítej si ,kdyby si jezdil z každým prdem do autorizáku,kolik by si jim už nasypal.Jestli si manuálně zručnej(a bude se Ti chtít),tak si to uděláš sám.

Odkaz ke komentáři
To jsem čekal,ale spočítej si ,kdyby si jezdil z každým prdem do autorizáku,kolik by si jim už nasypal.Jestli si manuálně zručnej(a bude se Ti chtít),tak si to uděláš sám.

 

Přesně tak - kolik jsi ušetřil na autorizáku, tak si můžeš teď nechat přestříkat celý auto... :palec:

Odkaz ke komentáři

Tak ja sa teda pojdem za tym pobit aj ked neservisujem v autorizaku servisujem omnoho lepsie a kvalitnejsie ako oni davam do auta len 1.triedu a iba origo diely a tento članok ma utvrdzuje este viac zajtra im to idem omlatiti o hlavu.

 

Servis a Záruka na vozidlo

 

 

Otázka: Môže výrobca automobilu zrušiť záruku, keď si majiteľ

nechal vozidlo v tejto dobe udržiavať, alebo opravovať v nezávislej dielni?

 

V prípade, že si nechá vykonávať údržbu alebo opravy v nezávislom servise, môže výrobca vypovedať garanciu len v prípade, keď bude táto oprava alebo údržba vykonaná zle, či v rozpore s technickými informáciami.

Všeobecné nariadenie, že vozidlo musí byť servisované iba v autorizovanom servise je hrubým poškodením nielen práva voľného výberu majiteľa vozidla, ale i práv nezávislého servisu.

Odkaz ke komentáři
jj dneska jsem to řešil s garnym a zítra se chystám na jarov tak uvidím co mi řeknou. Buď mě pošlou do prdele že nemám servisku vyplněnou autorizovaným servisem a koupim si to těsnění a přehodím si to sám :lool: nebo mi to vezmou ale budu chtít taky jenom výměnu těsnění bez lakování... mě to nikde nerezne zatím, jenom je ten lak místama trochu sedřenej tak to chci co nejdřív pořešit protože jak ty gumy teď namrzaj tak to asi škodí víc než v létě :palec:

Tak jak jsi dopadl?

Myslel jsem, že s MR07 mám už novější těsnění, ale Rolbař mě vyvedl z omylu.

Je tu někdo, komu se povedlo preventivně vyreklamovat těsnění i za stavu nepoškozeného laku a po záruce?

Upraveno uživatelem ViktorMPI
Odkaz ke komentáři

Viktore tak ma napada kedze si jeden zo stastlivcov co to nema obuchane nebolo by od veci to prelepit tzv inviseble sieldom cize priehladnou cirou foliou nahodou ju mam a tym si to trochu osetrit a potom ti moze byt jedno ake mas tesnenie ta folia znesie viac ako lak a odost ja som to tiez tak poriesil kym sa mi to podari vyreklamovat idem sa odvolavat na blokovu vynimku a ustavu EU :palec: som zvedavy ci to zaberie lebo posledne 2 prehliadky niesu v autorizaku ale vsetky pred tym ano tak som zvedavy co mi povedia

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...