Přejít na obsah

Rez předních dvěří u řidiče


joe4090

Doporučené příspěvky

Nechci zpochybňovat Tvoje schopnosti, už jsi dokázal v jiných topicích, že zručnost Ti nechybí, ale podle mě sprejem doma v garáži neuděláš takový lak, jako v pořádném, dobře vybavením servisu.

Ani by si to na tom prahu nepoznal.Je to rozhodně lepší než tužkou.Akorát přemýšlím nad tou folií.

Odkaz ke komentáři

Tužka je nouzové řešení o ničem. Zakryje to škrábanec, aby nebyl exponovaný, ale většinou je to vidět ještě víc než předtím.

 

Jinak neříkám, že když si to nalakuješ sám, tak to bude vidět, ale že ten lak nebude mít takové vlastnosti a trvanlivost, jako když to nalakuješ někde v boxu s profi vybavením.

Odkaz ke komentáři
Tužka je nouzové řešení o ničem. Zakryje to škrábanec, aby nebyl exponovaný, ale většinou je to vidět ještě víc než předtím.

 

Jinak neříkám, že když si to nalakuješ sám, tak to bude vidět, ale že ten lak nebude mít takové vlastnosti a trvanlivost, jako když to nalakuješ někde v boxu s profi vybavením.

No to asi né,ale než si nechat rozebrat půl auta?A přece jenom je to jen práh na který se nikdo nekouká.Hlavně že to už nerezne.Nevíš jakou folii tam dát?

Odkaz ke komentáři
No to asi né,ale než si nechat rozebrat půl auta?A přece jenom je to jen práh na který se nikdo nekouká.Hlavně že to už nerezne.Nevíš jakou folii tam dát?

 

 

cus tu foliu som ti uz ponukal ak mas zaujem vidim ze ju stale zhanas ja som ju nalepil je uplne super je pevna leskla a ani to nieje poznat ze tam vobec neaka je a co sa tyka tesneni zatial no problem :o

 

folia je 3M SGH-6 zmeraj si kolko jej chces a poslem ti presnu nierku

post-4428-1309280778_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Asi záleží na servisu. U mě všechno v pohodě, včetně lakování. Žádný problémy s dveřma, nebo rozstřikem, všechno profesionálně udělaný, k mý plný spokojenosti. By mě zajímalo, jestli má Doli metalízu. Protože ta se opravuje velice špatně - velikost zrna i směr nástřiku hrajou zásadní roli a pokud metalízu má, nevěřím, že to doma v garáži sprejem nastříkal tak, že to není poznat.

Odkaz ke komentáři
ja bych dal vsechno prelakovat, jakmile to lakovani neudelas tak bys toho mohl litovat, ja jim to tam postavim a klidne at si to 2 mesice nechaji hlavne aby to bylo a udelali to poradne :smich:

Myslím, že i když budeš mít služebáka, tak Tě nebude dva měsíce bavit čekat a většina lidí tady takovou možnost ani nemá, takže to do rozhodování přináší další významný faktor.

Odkaz ke komentáři
Zjistili, že by museli přelakovat desetitisíce aut, co?

 

Přesně tak!!!

Podle mě to má co dočinění s celou tuhostí karoserie (celá se kroutí-někdy to je i slyšet při přejezdu nerovností) a i se samotnou kontrukcí toho těsnění kde ulpívá prach a ten pak jemně dře a dře...

Mě čeká už 3. reklamace - opět se na dosedacích plochách dělají bublinky.

1. byla OK

2. jsem si musel hradit již sám.

Upraveno uživatelem Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři

U té druhé reklamace bylo ještě něco jiného - byly poškozené přední rohy prahů - jako vmáčklé. Nevím jak k tomu došlo.

Vevnitř v prahu to začlo reznout. Takže výměna celého prahu a lak.

Nicméně bublinky jsou tam opět.

 

Fakt mě baví mít auto skoro měsíc v servisu (už 2x) :smich:

 

No můžeš se maximálně vztekat. Já jsem to řešil i rovnou přes Š.A.

Stejně tak i bublinkové 5.dveře - kdy mi jednoduše napsali: "Projevy na laku tohoto vozidla, provozovaného více jak 6 let, s proběhem 254392 kilometrů, v žádném případě zaviněné vytvořením tzv. zinkového vměstku nejsou." ;)

Takže 10 let záruky na rez karoserie při koupi už jaksi neplatí?!

Nebo to je jen u auta které má najeto max. 100tis km za 10 let?!

Upraveno uživatelem Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...