Přejít na obsah

Čistič Alu disků


Bohouš

Doporučené příspěvky

Sháním kvalitní čistič disků, který po umytí disků nezanechává mapy a nemusí po umytí disky čistit vlhkým hadříkem do sucha.Mám matné disky a na těch mi zůstávají bílé mapy které musím extra ručne hadříkem doleštit.

 

Zkoušel jsem od značek jako je Rivax, Mafra, Sonax a Wurth, ale bohužel nic nefunguje bez námahy.

 

Díky za Vaše zkušenosti a postřehy

Upraveno uživatelem Bohouš
Odkaz ke komentáři

peakt: taky používám čistič na krby a kamna a je to super, ale ty jeho bílé mapy podle mě způsobuje tvrdá voda. U nás je hodně tvrdá voda a na kolech i na autě mám pokaždé bílé mapy a je to určitě tou vodou, protože kola i auto jsou opláchnutá od čistícího přípravdu pořádně... :)

Odkaz ke komentáři

Zdravím Vás chlapi,

problém vyřešen = bílé mapy jsou od čistících přípravků.Objednal jsem ALU CLEAR a v Pátek zajel na myčku jako jezdím vždycky a tvrdou vodou to není určitě.Řekl bych, že ten přípravek má jiné složení než všechny ostatní od renomovaných výrobců ( má lepší vlastnosti i co se týká ochrany povrchu po umytí ).Odkaz níže viz níže.

 

http://www.aluclear.cz/

 

PS: naprostá spokojenost Bohouš

Upraveno uživatelem Bohouš
Odkaz ke komentáři

tak po kouknutí mě to hodně zaujalo.

 

Cena Aluclear je výborná.

 

Momentálně jsem si mimo toho Krbíku co používám na silné znečištění koupil ještě nějaký přípravky Carlson na kola co měli Kauflandu v akci za 39Kč a až je spotřebuju,tak zkusím ten Aluclear :palec:

Upraveno uživatelem peakt
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...