Přejít na obsah

Škoda Rapid 135 zvaný HUBERT


Doporučené příspěvky

Po dlouhém vnitřním boji jsem se rozhodl pro změnu kol :D .Ty které se mě tak zamlouvají :smich: lezou strašně ven z karoserie tak jsem zvažoval možnost co s tím udělat :)

1)vytáhnout lemy :D -pracné a výsledek ?

2)navařít lemy :palec: - taky pracné

3)Vyhodit 2.5cm přechodové podložky a nechat přetočít přední naboje a necht převrtat kompletně na 4x100 asi dráhé :lool: a už nenasádím kola 13 '' na TK

4Nové kola s větším ET :) ty kola co jem tam teť měl mají ET 13

Tak jsem koupil nové kola ET35 snad to bude stačit ale když né bude třeba použít ještě variantu 1 ale lépe se bude tahat 1-2cm než 4-5 cm.

Teť už jen se rozhodnout pro barvu kol,to že bude Hubert černý s bílou střechou už ví všichni tak že kola ,černé nebo bílé ?????

post-48-1300887958_thumb.jpg post-48-1300887944_thumb.jpg post-48-1300887931_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Neználek
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak musím se přiznat ,Hubert má teť menší pauzu :) .Musím zase vydělat nějaké prašule :D a taky začala rybářská sezóna :D tak že se nedostává času :D .Ale je rozhodnuto budou se navařovat 5cm lemy a kolečka tam zůstanou .Lemy jsou už koupené jen je musím připasovat a Razty je musí navařit .

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...