Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

jj, modra folie od novoty. Mozna by to chtelo ucesat, ale k tomu jsem se jaksi nedostal. Chci tam koupit plastovou vanu ale vsude samej kus z Polska a do Zubri jsem se jeste nedostal.

 

Auto dostalo dneska vetsi peci, komplet osetreni interieru, balzam na kuzi. Karoserie clay, resin a HD od autoglymu, resin sel i na kola a cerne leskle listy v interieru.

Odkaz ke komentáři

neplaste maji dve varianty pohonu 4x4:

 

- tu co mam ja a te rikaji - Permanentní pohon všech kol "4Motion" - mezinápravový, samosvorný diferenciál TORSEN

 

- to co je v Cechach ve vybave nazvane Terrain Tech - Permanentní pohon všech kol "4XMOTION"

- zentrální diferenciál

Odkaz ke komentáři

v podstate ano chtel jsem R-Line uz od zacatku a predpokladam ze se nedostanu do situace kde mi 4XMotion bude chybet.

 

EDIT: a mam pocit ze by to s 4XMotion vyslo o dost draz pac spousta vybavy byla primo v zakladu

tak v tom případě jo. Jen počítej s tím, že když budeš někde stát na mokrý louce a ještě k tomu v rygolu a budeš mít dvě prokluzující kola, tak s tím moc neuděláš. :( Musíš jen počkat, zda se elektronika správně přizpůsobí :huh: občas trošku nestíhá s "přepočítáváním"... vyzkoušeno na Passat Alltrack a Turek Hybrid.

Odkaz ke komentáři

vidím čtyři jagery a dva jeleny :) , kua, že bych včera chlastal? ..... ty flašky půjdou do podpisu a jejich počet bude hodnost závislá na praxi :lol:

 

To jde. :)

 

jinak opravdu na pohodu, bez dálnice to je za 7,5, cca 100 km/h a předjet když to jde, což je skoro pokaždý :D a pak zase klídek kilčo

 

 

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Mám co dočinění s Kodiaqem RS a tam je odezva taky vlažnější. Ale už jsem si asi zvykl u 2.0 TSI 140kW. Jinak ty asistenti to je zlo, u toho Kodiaqu mi několikrát bez viditelného důvodu pískalo upozornění na hrozící srážku. Místo věnování se řízení jsem tak řešil co píská a proč. A zase obrovské displaye všude, ale u tak závažné věci svítí jen chvilku malá kontrolka. Hrozně nerad s tím autem jezdím - furt tam něco pípá. A nechápu jednu věc, auto má světelný senzor, ale i přesto i ve dne při odemčení funguje comming home a leaving home, jako wtf, i 14 roků starý superb pozná den a nesvítí zbytečně světly. A po 5 tis. km už skáčou stěrače. Kdybych to auto koupil, tak jsem pěkně nasraný. Fajn je akorát ticho za jízdy a sedačky.
    • Dnes najazdene 8900 km a neda mi to, ale: 1. Skoda spravila inkognito update a poslala ho do aut. Vysledok - 1. tvrde zabrzdenie uprostred krizovatky, 2. pri parkovani do pozdlzneho smeru 4x brzda, za mna bezdovodne. Chlapci v Skode znesiem toho dost, ale toto je za hranou… Safety First…pred updatom som ziadny problem nepostrehol. Vitaj v online svete! 2. Elektrony - vychytavka - vybranie materialu “jarok”, no s umyvanim sa nepocitalo 🙂 hlavne, ze sme usetrili trochu hlinniku 3. Zadny spojler - vyborne na bezkontaktnej umyvacke. Dva krat vas vysprchuje odrazajuci sa prud vody a date si pozor! Umyvanie okna pod siltom, je to zazitok 🙂 klasicky smetak tam nedate, potreba nosit zo sebou handru! 4. Laura je fajn, ale chuda natvrdle…zatial nevidim jej prinos mimo vykuzlenie usmevu pri je odpovediach, super!  5. Odozva motora, no potom co automobilky online posielaju aktualnu spotrebu “do Bruselu” (pokial to nie je vyhovorka). Pri porovnani na SIII s rovnakou motorizaciou mam pocit, ze Skodovka tie motory jednoducho nechce predavat. Mozno “po zabehu” bude nejake prebranie? Mozno necakany update? Cakanie na Godota? Ta latencia mi pride oproti SIII markantna. 6. A dnes perlicka, to ma prinutilo opat popisat spolunazivanie. Vonku 22 C, vypnuta klimatizacia, teplota v aute na 22 C pootvorene okna a auto miesto (moja predstava) priebezneho pustania vzduchu z vonku KURI tak az to je neprijemne. Ze by novy update?  Neviem ci je to odflaknute odizolovanie prudu tepleho vzduchu z motora, ktore vam moze ist bokmi pod kapotou priamo do nasavania vzduchu do kabiny…alebo sa skratka pocita, ze klimu si vypne len blbec.    A teraz nieco pozitivne…ufff… 7. Dazdnik vo dverach spolujazdca nie je ako pri predchadzajucej generacii 🙂 Ja neviem mozno inflacia od roku 2020, ale u vlajkovej lodi Skody (mozno uz nie je), som tak nejako na pochybach… Celkovo auto fajn, pohodlne…ale poznate to su tam detaily, ktore otravuju.    
    • Díky za příspěvky. Byl jsem na geometrii - přední i náprava OK. Takže to přestávám sledovat, až mě pácne přes nos smrad od brzd, budu vědět.... obě nápravy Ok
×
×
  • Vytvořit...