Přejít na obsah

Das Auto mit Luft aneb prostě touareg ...


Ol@f

Doporučené příspěvky

přesně tak, je to trochu jiná fólie, polyuretanová fólie ....

 

http://foliatech.cz/ s tou kapotou byly myšlenky jak psal Ondra, Turek je vysokej a čumák má docela kolmej, proto jen přední část, praxe ukáže, samozřejmě, že celá kapota a blatníky by bylo nej, ale taky by to stálo díky té ploše třikrát víc, takže .......

 

 

 

 

No to bych se na to asi vykašlal, pokud to nejde udělat, že nejde nic poznat. Řekli ti, že to bude poznat?

 

je to vidět, protože jsem to schválně hledal, běžný smrtelník nic nenajde, max. hranku na kapotě, zbytek nemáš šanci vidět, uvědomte si,že je to focené digi foťákem z 20 cm, foťák vidí víc než oči ....

post-117-0-32890800-1375162590_thumb.jpg

post-117-0-07035400-1375162593_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Já bych řekl, že to chce ty folie napřed vidět a pak posuzovat. Normálně by to nemělo jit moc vidět a běžně se takhle částečně polepují i supersporty atd. kde je cenovka auta úplně někde jinde a stačí to. Ono by možná polepení celého předku stálo tolik, že by to bylo levnější přelakovat.

Odkaz ke komentáři

to je klidně možný :) chvíli jsem měl také Q5 s ochr. folií, ale bohužel neznám její tloušťku. Bylo to docela dost vidět, byla to ta nejtlustší možná a polep celého auta vyšel na 40 tis. Ten Turek byl potáhnut do bílé barvy kvůli prodeji, protože se černá lépe prodává

Odkaz ke komentáři

bordel se tam muze drzet to urcite ale zase zrovna ta kapota je misto pres kterou proudi za jizdy vzduch takze otazka jak dlouho se tam udrzi. Obrys po oznaceni modelu vetsinou zustava protoze napis drzi uzky prouzek lepidla a zbytek rezonuje a diky vibracim vozu a je to pak kov na lak, tohle je celoplosne nalepej kus plastu. No cas ukaze ....

Odkaz ke komentáři

nevím jestli to mají octavie, asi jo, ale na mým superbu mám takový folie na ochranu zadního lemu, žádný samodomo, ale originál a když voskuji (teď Collinite 476s) zůstane kolem folie bílý svinstvo, který jde špatně dolů a když ho tam nechám déle, je to dost vidět - potřeba vždycky hned utřít. to kdyby bylo na kapotě, tak potěš koště, to ti vítr neomele. Ale třeba to bude fajn! kdy si pro auto jedeš? V mém případě by to bylo už jen spoustu bezesných nocí, kdybych viděl takové foto a čekal jako ty :)

Odkaz ke komentáři

bordel se tam muze drzet to urcite ale zase zrovna ta kapota je misto pres kterou proudi za jizdy vzduch takze otazka jak dlouho se tam udrzi. Obrys po oznaceni modelu vetsinou zustava protoze napis drzi uzky prouzek lepidla a zbytek rezonuje a diky vibracim vozu a je to pak kov na lak, tohle je celoplosne nalepej kus plastu. No cas ukaze ....

ono i po samolepce zůstane vidět, že tam byla, když je tam dostatečně dlouho. Ten lak pak jinak stárne.

Odkaz ke komentáři

Dnes jsem měl chvilku čas, tak jsem v auto sálonu prolézal auta, a i Touareg, byl to bílý 3.0 TDI 180kW, na vzduchu, v kůži a za mě teda pecka, hned bych to bral.

Ale překvapila mě jedna věc, a to, že se nedá (nebo jsem na to nepřišel) zvednou loketka vpředu, přišlo mi, že je dost nízko.

Ale místa je v něm neskutečně, a to nastupování to je pohodička. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • Ol@f locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...