Přejít na obsah

Profesionální pokus o krádež


Doporučené příspěvky

Pozor.

Dne 25.7.2013 se tvrdě kradlo v Liberci.

Tak všichni co tam bydlí a nebo pojedou -dávejte pozor kde parkujete, mě stačil jen strom ,který mi auto částečně kryl a bylo hotovo.Auto stálo 5 metrů před domem na rušné ulici a pod lampou !!! a nestačilo to.Naštěstí zloděj byl vyrušen,ale škodu nadělal pěknou.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Tak já zahájím tuto novou sekci diskuzí o tom zdali si někdo z Vás nastavuje řídící jednotku LPG doma. Koukal jsem že se nechá koupit kabel i se softwarem. Já mám STAG 300 a slyšel jsem že je možné si to připojit k PC a sám si nastavit mapu a poladit si to doma. Už jste to někdo zkoužel a případně přidejte návod jak na to

 

kurna to si někdo dělá prdel ne ?? tohle je kompletně okopírovanej můj příspěvek do sekce LPG ???

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=21388

co to dělá tady ?

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Jirko,můžeš investovat kolik chceš peněz do zabezpečení vozidla,ale stejně ti to bude prd platné http://forum.octaviaclub.cz/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.gif Můžeš mít GPS,tajný vypínač,zámek zpátečky apd. ale když prostě zloděj to auto bude chtít tak si jej vezme,tak raději bych investoval do toho pojištění proti krádeži jak říká vaha.

Omlouvam se dlouho jsem tu nebyl.Jinak jsem to vyresil tim,ze jsem si koupil k autu i garaz.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...